נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

גתאי ברלל - משרד עורכי דין, גישור ויעוץ

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הדקלים 86, פרדס חנה-כרכור
הדקלים 86, פרדס חנה-כרכור

המשרד מתמחה במספר תחומים משפטיים, כגון:דיני עבודה, צוואות וירושות, ביטוח לאומי ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד גתאי ברלל, בעל רשיון לעריכת דין של לשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 1994. בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים. מגשר מוסמך משנת 2004 ובעל אישור בלתי מסויג לשמש כסניגור בבתי הדין הצבאיים. המשרד פועל במיקומו הנוכחי משנת 2002.

חבר הועדה לזכויות החולה בלשכת עורכי הדין.

תושב המושבה פרדס חנה כרכור מאז שנת 1999, נשוי ואב לשניים.

בשנים 1992 - 1997 שימש כתובע וכסניגור צבאי בפרקליטות הצבאית, כאשר בתפקידו האחרון שימש כסניגור פיקודי של פיקוד מטכ"ל, וטיפל בתיקים הפליליים החמורים יותר שהובאו בפני בתי הדין הצבאיים, לרבות עתירות לבג"צ נגד הצבא. מאז שחרורו מצה"ל משמש כקצין מילואים של הפרקליטות הצבאית.

בשנים 1997 - 2000 עבד כעורך דין שכיר, תוך התמחות בתחומי המשפט האזרחי, ומשנת 2000 עובד כעורך דין עצמאי במושבה פרדס חנה כרכור.

אלו העובדות היבשות, לאו דווקא החשובות. העובדות החשובות הן מי שעומד מאחורי המספרים והשמות. הלימודים בפקולטה למשפטים בירושלים שמו דגש משמעותי על ההבנה המשפטית התיאורטית, על בסיס הידיעות הרחב, ועל העקרונות ההומאניים שצריכים להנחות כל משפטן, הרבה לפני הכניסה לאולם בית המשפט. הדברים שנלמדו בין השורות, הכבוד לזולת, החשיבות של היושר והיושרה - כל אלה יסודות שנותרו הרבה אחרי שחומר הלימוד המשפטי כבר לא רלוונטי, מחמת חקיקת חוקים חדשים ושינוי הלכות של בית המשפט.

 אני מאמין

קודם כל ולפני הכל - האדם.

ההתייחסות האנושית לזולת - הרבה לפני השאלה אם "יש תיק" או "אין תיק" - היא דרך חיים במשרדנו. הדבר החשוב ביותר בעינינו הוא שהלקוח ירגיש נוח להתלבט באשר לדרכי הפעולה, מבלי לחשוש להידחף להליך משפטי, אם הוא לא שלם עם החלטה זו.

לפעמים, כל מה שהלקוח צריך הוא עצה טובה, שתעזור לו לראות את הדברים אחרת. חשוב שיהיה מי שידע לתת אותה.

אני מאמין, כי עורך הדין חייב לשתף את לקוחו בהחלטות המשפטיות שהוא מקבל, בסיבות ובשיקולים המנחים אותו. שקיפות מלאה מהווה בסיס הכרחי לאמון בין הלקוח לעורך הדין, ולהבנה כי עורך הדין פועל על פי מיטב שיקולו, הבנתו וניסיונו לטובת הלקוח.

אני מאמין, כי על עורך הדין לפעול לטובת הלקוח ללא פחד וללא מורא מאיש, גם כאשר לצד השני יש "סוללה של עורכי דין", וגם כאשר התיק נדמה, במבט ראשון, כ"תיק אבוד".

אני מאמין, כי עורך הדין יכול לספק ייעוץ ופתרונות משפטיים גם ללקוחות "קטנים". תמיד אפשר לתת עצה טובה, לעזור בהכנת המסמכים או אפילו להרים טלפון עבור הלקוח, ובכך לסייע בפתרון בעיה. ייצוג משפטי טוב ונכון לא חייב תמיד לעלות סכומי כסף מטורפים (גם הצד השני של המטבע נכון: תשלום הון עתק עבור ייצוג משפטי איננו מבטיח שירות וטיפול מעולים).

אני מאמין, כי עריכת הסכם שכר טרחה בכתב, מראש, ללא "הפתעות", היא בסיס הכרחי לשיתוף פעולה פורה בין הלקוח לבין עורך הדין, ולכן אני מקפיד לתת עותק הסכם שכר הטרחה לכל לקוח, עם תחילת ההתקשרות.

אני מאמין, כי זכותו של הלקוח להתייעץ לפני ההחלטה לשכור את שירותיו של עורך הדין, וזכותו להיוועץ בכל אדם במהלך הטיפול המשפטי. ככל שהלקוח ייחשף ליותר מידע - תהיינה ההחלטות שיקבל מושכלות יותר, והוא יהיה שלם יותר עם ההחלטות שיקבל.

אני מאמין, כי קודם כל, ולפני הכל – האדם.

תחומי התמחות
משרדנו מתמחה במספר תחומים משפטיים, ומקפיד שלא לעסוק בתחומים שאינם בגדר התמחותו. עורך הדין, ככל בעל מקצוע, יכול להתמחות במספר מסוים של נושאים, וההנחה שעורך הדין יכול "להבין בהכל" - איננה מתקבלת על הדעת. יתרון ההתמחות וההתמקצעות מובן מאליו, ואנו מאמינים, כי רק התמחות של שנים רבות בתחום משפטי יכולה לתת ללקוח את השירות המקצועי והמיומן שהוא זקוק לו, באותו תחום.
משרדנו מתמחה בתחומים הבאים:

- דיני נזיקין - תאונות
- דיני עבודה
- דיני ביטוח לאומי
- נכות כתוצאה משירות צבאי - משרד הבטחון
- ייצוג בבתי דין צבאיים
- תביעות אזרחיות
- דיני ירושה ועזבונות
- דיני נזיקין - תאונות

לצערנו, תאונות הן חלק מחיי היום יום במדינה. ולוואי ויכולנו למנוע את כל התאונות - רובן, אגב, ניתנות למניעה. בחלק מן המקרים נפגע בתאונה יכול אמנם לתבוע את האחראי לתאונה. לא בכל המקרים. ננסה לעשות קצת סדר בעניינים.

באופן כללי, מתחלקות התאונות לשני סוגים: תאונות דרכים ו - יתר התאונות. סוג נוסף של תאונות הוא תאונות שאירעו במהלך השירות הצבאי , אליהן נתייחס בנפרד.

- דיני עבודה
- דיני ביטוח לאומי
- נכות כתוצאה משירות צבאי - משרד הבטחון
- ייצוג בבתי דין צבאיים
- תביעות אזרחיות
- דיני ירושה ועזבונות