גיל באיער, עורך דין

19
שנות נסיון

עברית

בן גוריון 8, רמת גן

גיל באיער הינו עורך דין פלילי, העוסק במקצוע משנת 1998. לעו"ד באיער יחס אישי וזמינות של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללקוחות. בעל ניסיון רב בייצוג אלפי תיקים פליליים ובדיוני מעצרים. בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, עם התמחות בתחום פלילי.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

גיל באיער הינו עורך דין פלילי, תובע משטרתי לשעבר, העוסק בתחום משנת 1998. בעל ניסיון רב שנים בייצוג באלפי תיקים פליליים ובדיוני מעצרים. עו"ד באיער בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטית בר אילן, עם התמחות בתחום הפלילי. את התמחותו עשה בבית המשפט המחוזי בתל א…

חדשות המשרד

 • חשוד בקבלת שירותי זנות מקטינות שוחרר למעצר בית

  22.03.2015


  לאחרונה נעצרו מספר חשודים בעבירות של קבלת שירותי זנות מקטינות. עו"ד גיל באיער, המייצג את אחד החשודים, הביא לשחרורו למעצר בית של שבוע. לדברי עו"ד באיער, לא בטוח שמדובר בקיום יחסי מין. החשדות הם כלליים לגבי כל המעורבים בפרשה, וקשה להבין בדיוק 'מי נגד מי'.

 • גדלה שני עציצי קנאביס במשקל 300 גרם, ולא הורשעה

  21.05.2015


  ב"כ המדינה התנגדה להמלצת שירות המבחן לבטל את הרשעת הנאשמת. עורך דינה, עו"ד גיל באיער טען, כי מדובר בנאשמת צעירה בת 32, נעדרת עבר פלילי, ואין שום אינדיקציה שנסתה למכור את הסם. עו"ד באיער הדגיש, כי הנאשמת סיימה לימודי חשבונאות, ואם תורשע, לא תוכל לעבוד כרואת חשבון.

  בימ"הש קבל את טענות הסניגור והתוצאה היתה אי הרשעה.

 • עונש מופחת בעבירה של הסעת ארבעה שוהים בלתי חוקיים

  14.12.2014


  עו"ד גיל באיער ייצג בתיק, שבו נגזר עונש של מאסר על תנאי ושל"צ בלבד בגין ביצוע עבירה של הסעת ארבעה שוהים בלתי חוקיים.

 • שונתה עילת סגירה של תיק משטרה בשל החזקת מקום לשם זנות - לחוסר אשמה

  21.12.2014


  הפרקליטות קבלה את בקשתו של עו"ד גיל באיער לשינוי עילת סגירה של תיק להעדר אשמה. מדובר בתיק משטרה בגין החזקת מקום לשם זנות.

 • גנב ממעסיקו בסכום של 17,000 ש"ח, וירצה עונש מאסר של חודש בעבודות שירות

  03.03.2015


  בתיק בו ייצג עו"ד גיל באיער, הוטל עונש קל של חודש עבודות שירות בלבד על נאשם שהורשע בגניבה ממעביד בהיקף של 17,000 ש"ח במשך חצי שנה.

 • אי הרשעה למוכר אלכוהול לקטינים בשתי הזדמנויות

  13.04.2015


  אחד מלקוחות משרד עו"ד פלילי גיל באיער, מוכר ב'פיצוציה', הודה במכירת אלכוהול לקטינים בשתי הזדמנויות שונות, ולבסוף לא הורשע בבית המשפט.