נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אמנון בן נעים

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הרב עובדיה יוסף 9, חדרה
הרב עובדיה יוסף 9, חדרה

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אמנון בן נעים משרד עורכי דין בחדרה, עוסק בכל ההיבטים הנוגעים הן לתחום המשפט הפלילי והן בתחום התעבורה.

 

תחומי התמחות

 

דיני תעבורה – ייעוץ משפטי וליווי צמוד, הכולל טיפול בכל שלביו השונים של תיק התעבורה בעבירות רבות ומגוונות: נהיגה בשכרות, עבירות מהירות, תאונות דרכים, עבירות נהיגה ללא רישיון נהיגה, ביטוח או רישיון רכב, ביטול פסילות מנהליות, ביטול פסילות עד תום ההליכים, ביטול איסורי שימוש על שימוש ברכב, שחרור ממעצר, בקשות לחישוב פסילה, עקיפות מסוכנות, הפרעה לתנועה, שימוש בטלפון נייד, עבירות נהג חדש, הגעה להסדרי טיעון, ייעוץ וייצוג בפסילות מנהליות והשבתת רכבים, ייצוג אל מול בית משפט לתעבורה, ייעוץ וייצוג מול משרד הרישוי ומול המרכז הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) ועוד

 

משפט פלילי המשרד מעניק טיפול משפטי אישי החל משלב החקירה המשטרתית, דרך בקשת כתב אישום, ניהול המשפט וחקירת העדים ברמה מקצועית. המשרד מתמחה בייעוץ ובהכנה לחקירת משטרה, מתן מענה מקצועי לנאשמים ולחשודים בעבירות סמים, אלימות במשפחה, הטרדה מינית, עברות רכוש, עברות מין, עבירות אלימות, ייצוג נפגעי עבירה, בקשות חנינה, מחיקת רישום פלילי ועוד. כמו כן המשרד מייצג את לקוחותיו במקצועיות אל מול כל הערכאות המשפטיות והגופים הרלבנטיים.

 

כולנו בני אדם ומבצעים טעויות, אבל יש דרך להתמודד איתן.

ביקור בתא המעצר, וחקירה צולבת הם אירועים שקשה לכל אדם להתמודד איתם, וגם עם התנאים השוררים בעת התרחשותם. גם שלילת רישיון היא לא אירוע נעים. עו"ד בן נעים שמכיר את החוק על בוריו ובעל קשרים איתנים וטובים עם משטרת ישראל, פועל בכל דרך אפשרית על מנת להעניק לכם את הכתף התומכת, למצות את זכויותיכם ולמצוא עבורכם את הפתרון האידיאלי, בהתאם לנסיבות המקרה שבו אתם מעורבים.

 

 

לתיאום פגישת ייעוץ, פנו אל משרדנו עוד היום.

ראיונות וידאו

עו"ד אמנון בן נעים

שיטת הניקוד החדשה: כל מה שצריך לדעת

עו"ד אמנון בן נעים

נהיגה תחת השפעת אלכוהול

מדריכים משפטיים