נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד בני שר שלום

עו"ד בני שר שלום
0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
מצדה 7,מגדל בסר 4, בני ברק
מצדה 7,מגדל בסר 4, בני ברק

עו"ד בני בר-שלום עוסק כבר שנים בכל הקשור לדיני מקרקעין ומנהל משרד בוטיק עצמאי ומצליח במרכז הארץ. לכל לקוח הוא מעניק יחס אישי ומסור, ליווי צמוד שלב אחר שלב ומענה משפטי מקצועי, המותאם בדיוק לצורכיו. את עבודתו המשפטית הוא מתחיל רק לאחר שהכיר לעומק את המקרה ובחן את המטרות שרוצה הלקוח להשיג בסוף בתהליך.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

בני שר-שלום - משרד עורכי דין מנוהל על-ידי עו"ד בני בר-שלום וממוקם במגדל V-tower, על גבול רמת גן-בני ברק, בלב מתחם העסקים של אזור המרכז. המשרד מעניק ייעוץ משפטי במגוון רחב של נושאים מעולם המקרקעין, לרבות: תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, ליקויי בנייה, עריכת חוזים, יישוב סכסוכים ועוד. כמו כן, הוא מייצג את לקוחותיו נאמנה מול הגורמים הרלבנטיים ובתי המשפט.

 

ליווי צמוד לכל אורך התהליך
הליכים משפטיים, בתיקי מקרקעין ובכלל, עלולים להיות מורכבים, סבוכים וארוכים. לפיכך, עו"ד בני בר-שלום מנחה את לקוחותיו שלב אחר שלב ומלווה אותם מפגישת הייעוץ הראשונה ועד לסיום התהליך. כל זאת תוך מתן יחס אישי ושירות אמין, יעיל ומוכוון מטרה.


אסטרטגיה משפטית בהתאמה אישית

 

עו"ד בני בר-שלום מתאים את האסטרטגיה המשפטית לצורכי הלקוח, מתוך אמונה שרק כך ניתן להגיע לתוצאות האופטימליות. אי לכך, הוא בודק היטב את פרטי המקרה, המטרות שמציב הלקוח והאתגרים הקיימים, עם דגש רב של חשיבה יצירתית שיוצאת מגבולות הידוע והצפוי.