נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

יהל בן עובד - משרד עורכי דין

עו"ד יהל בן עובד
0
שנות נסיון
עברית
עברית
הוברמן 10, תל אביב
הוברמן 10, תל אביב

משרד עורכי דין יהל בן עובד מייצג את לקוחותיו במגוון רחב של עבירות פליליות, בכל הערכאות המשפטיות. המשרדממוקם בלב העיר תל אביב, מרחק הליכה מבתי המשפט וממשרדי התביעה ומעניק משירותיו ללקוחות בכל רחבי הארץ.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין יהל בן עובד מייצג את לקוחותיו במגוון רחב של עבירות פליליות, בכל הערכאות המשפטיות. המשרד ממוקם בלב העיר תל אביב, מרחק הליכה מבתי המשפט וממשרדי התביעה ומעניק משירותיו ללקוחות בכל רחבי הארץ. משרדינו מספק מענה מקצועי לאורך כל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב המעצר והחקירה, דרך הגשת כתב האישום, ניהול המשפט עצמו ומחיקת הרשעות קודמות בדרך של הגשת בקשות חנינה לנשיא המדינה. 

ניסיוננו מלמד כי טיפול ראשוני מקצועי עשוי במקרים מסוימים להגיע אף עד כדי הימנעות מוחלטת מנקיטה בהליך פלילי כנגד המעורב . ניסיון העבר מלמד כי עקירה מן השורש וטיפול נאות ויסודי בשלביו המוקדמים של ההליך, מונע עוגמת נפש עתידית ועשוי ולחסוך הוצאות כספיות גבוהות בהמשך. 

בשים לב לכך כי אירועים פליליים מתרחשים בכל עת, וחקירתם אינטנסיבית ומתנהלת לרוב בשעות בלתי שגרתיות, משרדנו ערוך למתן מענה מיידי על פני כל שעות היממה ומפעיל שירות מענה טלפוני מקצועי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. כחלק מהשירות מציב משרדינו מדי יום ולילה כוננים הערוכים להגיע בכל עת ובהתראה קצרה לתחנות המשטרה ברחבי הארץ.  

אנו מאמינים, כי כאשר מדובר במי אשר זוהי היתקלותו הראשונה עם גורמי אכיפת החוק, ישנה חשיבות רבה לנוכחות עורך דין מנוסה ומיומן אשר יוכל לוודא ולפקח כי אכן נשמרות זכויותיו של הנחקר כבר בשלבים המוקדמים ביותר של החקירה. אנו מאמינים כי, בכל הנוגע להליכים פליליים, עדיף להקדים ולנקוט באמצעי הגנה, ולא לקחת סיכונים מיותרים. כחלק מהשירות המשפטי אותו מספק משרדנו, כל אדם שזומן לחקירה ומגיע להתייעצות מוקדמת במשרדנו, זכאי לעורך דין זמין, אשר יעמוד לרשותו למשך כל זמן החקירה, ואף יתייצב פיזית בתחנת המשטרה, בהתראה קצרה וללא שהות, ככל שיתעורר בכך צורך.