נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד נוטריון ומגשר יורם ביתן

עו"ד נוטריון ומגשר יורם ביתן
0
שנות נסיון
עברית
עברית
הר מצדה 7, אשדוד
הר מצדה 7, אשדוד

עו''ד יורם ביתן הוא נוטריון, כלכלן ומגשר. מתמחה בדיני משפחה, במעמד האישי ובביטוח הפנסיוני. בזכות ניסיונו הרב, צבר ידע עשיר וכלים יעילים לניהול הליכי גישור ותיקים בבתי הדין והמשפט, לאורך כל התהליכים. בנוסף לכך, עוסק בהוצאה לפועל, כינוס נכסים, שינוי שם וגיל, שמירת זכויות וניהול עיזבונות.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד הבוטיק הוקם ומנוהל על ידי עו''ד יורם ביתן, מעניק לכם שירות משפטי בכל הערכאות ומאחוריו הצלחות רבות בפסקי דין ידועים ומובילים בתחום. עו''ד ביתן שם דגש על מתן יחס אישי, ליווי לאורך ביצוע כל ההליכים ומקפיד על מענה ראוי בהתאם לצורכיכם ורצונותיכם החשובים. יוצר פתרונות יצירתיים לכלל הסוגיות והסכסוכים המורכבים, לפי המטרות שלכם ובאופן הטוב ביותר עבורכם. המשרד פועל מתוך התפיסה שגישור בין הזוג שמצוי בהליכי גירושין, ימנע מלחמה ממושכת ופגיעות מיותרות, ויסייע להגיע להסכם שישביע את רצון כל המעורבים, תוך הצבת טובת הילדים בראש סדר העדיפות.    

 

פעילות המשרד:

·דיני משפחה – ייצוג בבתי הדין הרבניים ובבתי המשפט לענייני משפחה. גירושין, התרת נישואין, מזונות ילדים, מזונות האישה, משמורת והסדרי ראייה. פירוק שיתוף וחלוקת רכוש, תביעת אבהות, הסכם ממון, טרום נישואין, ידועים בציבור וחיים משותפים. אפוטרופסות לאדם ולרכוש, הגירה וחטיפת ילדים, אימוץ, הסכם וצו הורות לזוגות חד מיניים.

·עזרה במקרי חירום – עו''ד ביתן מציע את עזרתו במקרים דחופים ובעת הצורך, גם בשעות לא שגרתיות. ניתן לקבוע פגישת ייעוץ באופן מידי, לקבל ייעוץ טלפוני, לנקוט צעדים מיידים ולהפעיל פתרון ביניים עד לסיום הפרשה והשבת חייכם למסלולם התקין.

·עריכת צוואות וירושות – קיימת האפשרות לעריכת צוואה בכתב ובמדיה, בצילום ובהקלטה. המשרד דואג לערוך את המסמך המשפטי כדין, בהתאם למשאלותיהם ובקשותיהם האחרונות של המצווים ובאופן שלא יהיה ניתן לערער את אמינותה של הצוואה. עו''ד ביתן מוודא את קיומם של כל ההיבטים הכרוכים בכך, לרבות, המיסוי בזמן חלוקת נכסי הנדל''ן, אופן הניסוח והחתימה בפני עדים.

 

עו''ד ביתן יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישה ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.

ראיונות וידאו

האם די בהסכם ממון או שיש לערוך גם צוואה?

עו"ד יורם ביתן - האם די בהסכם ממון או שיש לערוך גם צוואה?

עו"ד יורם ביתן

עו"ד יורם ביתן - האם זכויות פנסיוניות ממקום העבודה