נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

בוריס פרלמן עו"ד ומגשר

בוריס פרלמן עו"ד ומגשר
0
שנות נסיון
עברית
עברית
מודיעין ערער 9
מודיעין ערער 9

עו"ד בוריס פרלמן, בוגר תואר ראשון במשפטים וחבר בלשכת עורכי הדין. הוא נותן מענה בתחום המקרקעין ומתמחה בתחומי תכנון ובנייה. עו"ד בוריס פרלמן יוכל לייצג אתכם במגוון נושאים כגון: תביעות נדל"ן, הפשרת קרקעות, תמ"א 38, עסקאות מכר, מיסוי מקרקעין ועסקאות קומבינציה. כל לקוח מטופל במיומנות רבה לאורך כל התהליך.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרדו של עו"ד בוריס פרלמן נותן מענה במספר תחומים לרבות: דיני העבודה, דיני מקרקעין, דיני תאגידים והוצאה לפועל. 

 

בתחום דיני העבודה - מייצג המשרד מעסיקים ועובדים בנושאים כגון: עריכת הסכמי עבודה, ניהול תיקים בבתי הדין לעבודה, פיטורים שלא כדין, פיצויי פיטורים, הלנת שכר, אי תשלום דמי חופשה, ימי הבראה, פנסיה ודמי חגים.

 

בתחום דיני התאגידים -  מספק המשרד ליווי משפטי לכל אורך הדרך. משרד עורכי דין בוריס פרלמן מלווה את החברות והתאגידים, ומייעץ להן בכל הליך הנעשה בהן. המשרד מתמחה בעיקר בפתיחה, ליווי שותף ופירוק של חברות.

 

בתחום ההוצאה לפועל – מעניק משרדו של עו"ד בוריס פרלמן, ליווי צמוד ללקוחות הנמצאים בהליכי הוצאה לפועל כגון: גביית חובות, צ'קים ומימוש פסקי דין. בנוסף, המשרד גם מייצג חייבים הזקוקים להגנה בשל הליכי גבייה המופעלים כנגדם, ודואג למיצוי זכויותיהם ושמירה על כבודם. 

 

מעבר לכך, מציע המשרד גם שירותי גישור. עו"ד ומגשר בוריס פרלמן סובר, כי הגעה לפתרון בדרך של משא ומתן, עדיפה לכל הצדדים בסכסוך. הסברה נובעת ממחשבה על הלקוח וניסיון לחסוך לו זמן, טרחה ועלויות משפט.

 

כל לקוחות המשרד זוכים לייצוג מקצועי ללא רבב, וליחס אכפתי וקשוב.

צוות המשרד ישמח לעמוד לשירותכם, ולתת לכם מענה משפטי מלא לשביעות רצונכם. 

 

ראיונות וידאו

עו"ד בוריס פרלמן

צמצום סיכונים לפני רכישת דירה

עו"ד בוריס פרלמן

פטור ממס שבח ומס רכישה ברכישת דירה