נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

כרמי רונן - עורך דין ומגשר

0
שנות נסיון
עברית
עברית
כנפי נשרים 13, ירושלים
כנפי נשרים 13, ירושלים

עו''ד ומגשר רונן כרמי בעל תואר שני מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, מעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי, הליכי גישור והסכמים. עיקר תחומי התמחותו הוא בדיני משפחה ומשפט אזרחי ומסייע בהליכי גירושין, מזונות, גישור משפחתי, הסכמי שלום בית, סרבנות גט, הסדרי ראייה, ידועים בציבור, צוואות וירושות, עיזבונות ועוד

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו''ד ומגשר כרמי ייסד את המשרד בו הוא מספק את שירותיו הרבים באופן עצמאי, הדוגל בגישת גישור בהסכמה ופועל ליישמה אצל זוגות אשר החליטו על גירושין, תוך מתן אוזן קשבת ותמיכה מלאה. בנוסף לכך, מנהל את 'משפחה במרכז – מרכז גישור ויעוץ, המאפשר לזוגות המבקשים להתגרש לנהל תהליך של גישור הוגן ויעיל.

תחומי ההתמחות

הסכם גירושין  - מטרתו היא למנוע מצב בו שני הצדדים יפעלו במישורים שונים ואחד מהם יפנה לביצוע פירוק החבילה בבית המשפט. נדון בכל באופן גלוי ואמין עבור שני הצדדים וננסח הסכם בהתאם. כאשר המרוץ נפסק, ניתנת האפשרות להיפרד בכבוד ובזכות כך, מנסחים בני הזוג את הסכם הגירושין שלהם באווירת הסכמה. כשיש רצון ללכת לקראת האחר, שני הצדדים יוצאים מורווחים.

הסכם שלום בית - בזכות הגישור אותו מוביל עו''ד כרמי, זוגות המעוניינים להציל את הנישואין מצליחים להסכים על התנאים הראויים והנכונים ביותר לשני הצדדים. במסגרת ההסכם הזוגות בונים מחדש את הבסיס לחיזוק הקשר והאמון בניהם, כמו הכתובה שחתמו עליה בעת שנישאו. כדי ליצור הליך שלום בית מוצלח לטובתם של בני הזוג, הם ילמדו להסכים לוותר ולהסכים להסכים ביחד.

אישור ההסכם

ניתן התוקף המשפטי עבורו, לאחר שמאשרים אותו בערכאה משפטית, כך שההסכם הופך למחייב וכל גדלים הסיכויים להצלחתו. חשוב לערוך את ההסכם על ידי עורך דין העוסק בגישור, בקיא בדיני חוזים ומשפחה ומעניק את עיקר שירותיו בתחום שהוא ההתמחות שלו.  

ראיונות וידאו

עו"ד רונן כרמי - על בדיקת אבהות

עו"ד רונן כרמי על משמורת משותפת

עו"ד רונן כרמי - איך להתגרש נכון?

עו"ד רונן כרמי - איך להתגרש נכון?

עו"ד רונן כרמי - הלכת שוויון במזונות.

עו"ד רונן כרמי - הלכת שוויון במזונות.

מדריכים משפטיים