כרמי רונן - עורך דין ומגשר

0
שנות נסיון

עברית

כנפי נשרים 13, ירושלים

כרמי רונן - עורך דין ומגשר הוא בעל משרד עצמאי בירושלים, בו הוא מעניק ייעוץ משפטי בתחום דיני המשפחה והמשפט האזרחי, כולל: גירושין, צוואות וירושות, מעמד אישי, סרבנות גט ועוד. בתור מגשר ותיק ומנוסה, דוגל עו"ד כרמי בגישור בהסכמה, ופועל ליישום גישה זו במסגרת עבודתו במשרד מל זוגות המבקשים להתגרש.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

כרמי רונן - עורך דין ומגשר מעניק ייעוץ משפטי בכל הנוגע לדיני משפחה ולמשפט אזרחי, לרבות: גירושין, סרבנות גט, הסכמי שלום בית, הסדרי ראייה, צוואות וירושות, עיזבונות, מעמד אישי, ידועים בציבור ועוד. הוא בעל משרד עצמאי הממוקם בגבעת שאול שבירושלים, בסמוך לבית הדין הרבני, לבית המשפט לענייני משפחה ולמשרדי הממשלה. במידת הצורך, הוא מגיע לאזור המרכז ומספק מענה גם לתושבי אזור זה.

עו"ד ומגשר כרמי רונן עומד בראש משפחה במרכז - מרכז גישור ויעוץ, המסייע לזוגות המבקשים להתגרש לנהל תהליך של גישור רגע לפני "פירוק החבילה". ניסיונו כמגשר בא לידי ביטוי גם בעבודה היומיומית של המשרד, הדוגל בגישת גישור בהסכמה ופועל ליישמה אצל זוגות אשר החליטו על גירושין, תוך מתן אוזן קשבת ותמיכה מלאה. כמו כן, עו"ד כרמי אמון על הקמתם של עמי - אולפני גיור, ומלווה זוגות רבים העומדים בפני תהליך גיור.

 

עו"ד כרמי השלים בהצטיינות לימודי תואר ראשון במשפטים ובמדעי הרוח. כמו כן, הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה העברית שבירושלים. 

ראיונות וידאו

עו"ד רונן כרמי על בדיקת אבהות

עו"ד רונן כרמי על משמורת משותפת