נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עורכי דין דפנה כהן (הורביץ)

32
שנות נסיון
עברית
עברית
עזרא 4 רחובות
עזרא 4 רחובות

עו"ד דפנה הורביץ כהן, בוגרת תואר במשפטים מטעם אונ' תל אביב, ובעלת כ- 30 שנות ותק. משרדה ממוקם ברחובות ומציע ללקוחותיו שירותים משפטיים בתחומים: משפט חוקתי, משפחה ומקרקעין. בנוסף, מלווה את לקוחותיו ליווי צמוד ומעניק להם יחס אישי. כמו כן, מציע המשרד שירותי גישור ללקוחות המעוניינים להימנע מהליך משפטי.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

בראש המשרד עומדת עו"ד הורביץ כהן, בעלת שנות ותק רבות בתחום וניסיון רב. את ניסיונה צברה לאורך השנים, כשעבדה במשרדו של עו"ד מנחם בלוזר ז"ל ברחובות ולאחר מכן גם בלשכה המשפטית בעיריית אשדוד, שם גם מילאה את תפקיד סגנית היועצת המשפטית של העירייה.


משרדה של עו"ד הורביץ כהן, מייעץ ומייצג לקוחות בתחומים: משפט חוקתי, ליטיגציה, משפחה ומקרקעין. בין היתר מטפל המשרד בסוגיות בנושאים כגון: תכנון ובנייה, מכרזים, חוזים, מקרקעין, תביעות גירושין, מזונות, אבהות, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, הסכם ממון או גירושין, אפוטרופסות, ירושה, צוואה, וידועים בציבור.

 


המשרד הממוקם ברחובות מציע את שירותיו ללקוחות מכל הארץ. הוא מעניק להם ייעוץ מקצועי וליווי צמוד לכל אורך ההליך המשפטי, ונלחם עבורם עד להשגת מטרותיהם והגעה לתוצאה מקסימאלית. כמו כן, מציע המשרד שירותי גישור, המיועד ללקוחות המחפשים אלטרנטיבה להליך המשפטי על מנת לחסוך זמן כסף וטרחה.