נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

איימי בכור בוני ושות' - משרד עורכי דין

עורכת דין איימי בכור בוני
21
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
בר כוכבא 23, בני ברק קומה 5 V Tower
בר כוכבא 23, בני ברק קומה 5 V Tower

ילידת 1974, סיימה לימודי משפטים במרכז הבינתחומי בהרצליה. מנהלת משרד עורכי דין לדיני משפחה, מאז הסמכתה בשנת 2000. בעל נסיון רב בייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. מעבירה הרצאות בדיני משפחה, משמשת גם כמגשרת. מנחה תכניות טלויזיה ורדיו בתחום דיני משפחה.

בוגרת תואר ראשון במשפטים LL.B בהצטיינות. בלימודיה התמקדה בתחום דיני משפחה והרחיבה את לימודיה בנושאי חטיפות ילדים לפי אמנת האג, אכיפת פסק דין זר בישראל והפרת הבטחת נישואין. עו"ד גורן עוסקת בתחום דיני המשפחה, לרבות טיפול בתיקי הוצאה לפועל לגביית מזונות וייצוג חייבים בתיקי מזונות.

בעלת תואר LL.B במשפטים ו- BA בכלכלה. מגשרת מוסמכת מאז 2012. דקלה סומך התמחתה בדיני משפחה ובגירושין ומיד עם הסמכתה החלה לעבוד במשרדים מובילים בתחום, עד להצטרפותה לצוות המשרד הנוכחי. היא חשה אתגר וזכות גדולה לטפל באנשים באחת התקופות הקשות בחייהם ולהיות לצדם לאורך כל הדרך, עד להשגת מטרותיהם.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

שלום, שמי איימי בכור ואני עורכת דין בכירה בתחומי נישואין, גירושין, אלימות במשפחה, ילדים ועוד. משרדי הפרטי, איימי בכור-בוני – משרד עורכי דין, נחשב לאחד המשרדים המובילים בארץ בתחום דיני המשפחה.

 

האני מאמין של המשרד

הקמתי את משרדי מתוך מטרה ברורה: להיות חלוצה ולאפשר את השינוי שכל אדם מתגרש מחפש – לא עוד מונופול גברי של מספר שמות מצומצם, יקרן ומותש. רציתי להיות אחרת, לאפשר יצירתיות ולהוביל שינוי – מתן שירות משפטי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר במחיר שפוי, אשר יאפשר לכל אחד ואחת לעשות את הדבר הנכון ביותר לחייו הפרטיים.

 

גירושין הם סוג של שינוי, במידת מה טראומה אבל גם חוויה מתקנת ומשחררת. זו תמיד חוויה כואבת ולפעמים, אם לא פועלים נכון וחכם' היא אף עשויה להותיר צלקת. אני מציעה משהו אחר – תהליך יצירתי, במסגרת עד כמה שהחוק מאפשר, במשרד בוטיק המאפשר התאמה לצורכיכם הייחודים של הלקוח, בהתאם לנקודה הספציפית בחייו שבה הוא שרוי. 

 

כל אסטרטגיה נבנית מתוך כוונה שהלקוח ירגיש רצוי, מכובד ומוערך. אני מחויבת למערכת יחסים קשובה, אמפטית, הוגנת ואכפתית ללקוחותיי בזמינות מלאה. אני וצוות עורכות הדין שבמשרד פועלות בהתאם לחזון זה. כל אחת מהן נבחרה בקפידה ומממשת את החזון עם כל לקוח, מתוך מחויבות ותחושת שליחות אמיתית.

 

הערכים של המשרד

בתקופה בה אנו חיים, ואחוז המתגרשים רק הולך וגדל, עורכי דין העוסקים בתחום חייבים להיות אנשים ערכיים ומשרדם חייב לפעול לפי ערכים בסיסיים של יושר והגינות. משרדי שואף להוביל שינוי חברתי ולהגדיר מה מקובל ומה לא, כאשר הגינות, יושר ופתיחות הינם הקרקע לכל התהליך. אני שואפת לתיאום מושלם בין הצהרותיי למעשיי. בשבילי חזון וערכים אינם סיסמאות ריקות מתוכן, אלא בסיס לבניית חברה מוסרית, המתפקדת טוב יותר ברגעי משבר וטראומה. ברור לכל כי גירושין, גם אם מתקיימים מתוך בחירה אמיתית, תמיד יהוו משבר וטראומה לכל המעורבים – בני זוג, ילדים והורים. תנו לי ללוות אתכם יד ביד לעתיד הפרטי שלכם – עתיד טוב ואופטימי יותר, בשלמות ותוך יושר, פתיחות, הגינות ומקצועיות.

 

 

מדריכים משפטיים