נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

גנוט - גניאל, משרד עורכי דין

28
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
המעיין 4, מודיעין
המעיין 4, מודיעין

שותפה ומייסדת משרד עורכי דין גנוט-גניאל. בעלת התמחות ייחודית בתחום דיני העבודה, לרבות ייצוג ומתן יעוץ משפטי לחברות, ייצוג בתביעות בבתי הדין לעבודה ובפני ערכאות שונות. לעו"ד גניאל התמחות וניסיון עשיר בדיני עבודה ומשפט העבודה הפרטי, וכן התמחות ספציפית בנושא עבודת נשים ותביעות על פי חוק שוויון הזדמנויות בעבודה.

שותפה ומייסדת משרד עורכי דין גנוט-גניאל. בעלת התמחות ייחודית בתחום דיני העבודה, לרבות ייצוג ומתן יעוץ משפטי לחברות, יצוג בתביעות בבתי הדין לעבודה ובפני ערכאות שונות. לעו"ד גנוט התמחות וניסיון עשיר בדיני עבודה ומשפט העבודה הפרטי, וכן התמחות ספיציפית בנושא עבודת נשים ותביעות על פי חוק שוויון הזדמנויות בעבודה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

גנוט - גניאל, משרד עורכי דין  בייסודן של עורכות הדין הדס גנוט וקלי גניאל. 
 
המשרד עוסק בתחומי המשפט האזרחי, ועורכות הדין של המשרד מציעות ללקוחותיהן ידע וניסיון רבים. השירות ניתן תוך ראיית טובת הלקוח ומתאפיין במקצועיות גבוהה במיוחד. 
 
תחומי עיסוק מרכזיים:
משפט מסחרי
ייצוג מול רשויות מקומיות ודיני תכנון ובנייה
ייעוץ משפטי לחברות
ייצוג בתביעות בבתי משפט ובפני ערכאות שונות
ליווי עסקים
דיני מקרקעין - למשרד ניסיון עשיר בייצוג מוכרים ורוכשים בעסקאות מקרקעין ומיסוי מקרקעין
דיני עבודה – בדגש על עבודת נשים ותביעות על פי חוק שוויון הזדמנויות בעבודה. המשרד מייצג מעסיקים ומועסקים כאחד בבתי הדין לעבודה, בפני הממונה על עבודת נשים ובפני טריבונלים שיפוטיים. השירות מתאפיין במקצועיות, שמתבססת על שנים רבות של ליטיגציה בבתי הדין לעבודה על כל ערכאותיו.
 
המשרד עוסק בליטיגציה משפטית בכל קשת התביעות האזרחיות, לרבות תביעות חוזיות, תביעות במקרקעין, וכן בענייני צוואות, ירושות והסכמי ממון. מדיניות השירות של גנוט גניאל משרד עורכי דין  מושתתת על איכות, יעילות ומקצועיות ללא פשרות, תוך הקפדה על טיפול מסור ועל מתן יחס אישי ללקוח לכל אורך הדרך. 
 
טלפון נוסף: 072-3217362