איתי גבעון - משרד עורכי דין

077-2303705 חיוג

הלל 23, ירושלים

  • שנות ניסיון (17)
  • עברית, אנגלית

התמחויות המשרד

מדריכים משפטיים של המשרד

  • דיני נזיקין ופיצויים  / ביטוח חובה - חובה לנוהגים ברכב או באופנוע
    דירוג גולשים
  • דיני נזיקין ופיצויים  / רשלנות רפואית בניתוח - סקירה
    דירוג גולשים

חדשות המשרד – מבזקים

תביעת רשלנות רפואית נגד הדסה: בזמן הניתוח הושאר פד בבטן החולה

עו"ד  איתי גבעון הגיש לאחרונה, בשם לקוחו, תביעה נגד ביה"ח הדסה בשל כך שבזמן ניתוח מתוכנן ולא דחוף לכריתת קיבה, הצוות המנתח שכח פד גדול בבטנו של החולה וכתוצאה מכך נגרמה לו נכות בשיעור של כ - 50%.

 

 

פרופיל המשרד

עו"ד איתי גבעון וצוות משרדו מומחים בתחום דיני נזיקין – נזקי גוף, ומומחיותם בניהול תיקי רשלנות רפואית.

אנחנו מבטיחים ללקוח את מלוא תשומת הלב וזמינות מלאה של הצוות המטפל בעניינו. ביחס אישי, אמפתיה, הקשבה, הבנה ומקצועיות - אנחנו עושים כל שבכוחנו וביכולתנו להקל על לקוחותינו - כדי שיוכלו להתרכז בבניית חייהם ובהמשכם.

בעידן בו משרדי עריכת הדין הולכים וגדלים ומעסיקים עשרות עורכי-דין, משרד עורכי דין איתי גבעון שומר על היקף פעילות שמאפשר לנו להעניק ללקוחותינו ליווי מקצועי צמוד, אישי וקרוב מתוך היכרות אישית עם הלקוח והמקרה שלו, זמינות אישית ונגישות של צוות עורכי הדין ללקוחות ולתיקים, בחינה מקיפה וכוללת של כל תיק - על כלל היבטיו הרפואיים והמקצועיים ובהתאם לפרקטיקה הרפואית המקובלת, תוך התייעצות עם בכירי המומחים הרפואיים;

כל זאת, תוך יכולת התמודדות מקצועית ברמה הגבוהה ביותר עם תיקים גדולים ומורכבים - כנגד תאגידי הביטוח והמוסדות הרפואיים השונים.

צוות המשרד מורכב מעורכי דין שמייצגים נפגעי גוף בנזקי גוף: תאונות דרכים, תאונות עבודה תאונות בעקבות מפגעי דרך ובעיקר נפגעי רשלנות רפואית (רשלנות רפואית בהיריון או רשלנות רפואית בניתוח) - בכל הערכאות המשפטיות - לרבות בבית המשפט העליון, תוך השגת תוצאות מרשימות ותקדימים משפטיים בעלי השפעה על הפסיקה. עורכי הדין של המשרד מונעים מאמונה בצדקת דרכם, ומטרתם היא להשיג פיצוי הולם עבור אנשים שנפגעו בגופם. מסיבה זו, המשרד מייצג תובעים בלבד, ולא מגן על נתבעים. המשרד גם אינו מעניק שירות לתאגידי ביטוח ו/או לבתי חולים. מצד שני, המשרד לוקח על עצמו את התיק רק במקרים שבהם לדעתו יש הצדקה להגשת תביעה. 

פגישת ייעוץ איננה כרוכה בתשלום ובהתחייבות - ולאחריה ניתן יהיה להעריך את סיכוי התביעה.

משרדנו מומחה בתביעות דיני נזיקין, אנחנו כאן, בשבילכם.