נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד גיא שצברג

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הרצל 30 ,בית שאן
הרצל 30 ,בית שאן

עורך דין גיא שצברג פועל בתחומים של דיני משפחה וירושה, הוצאה לפועל ומשפט אזרחי, בהם משמש כמגשר מוסמך ומייצג את לקוחותיו בבתי המשפט במידת הצורך. משרדו נחשב לבולט בתחומו בצפון בזכות אסטרטגיה הנבנית בקפידה בהתאם למאפייני המקרה ולצרכי הלקוח, ירידה לפרטים הקטנים ביותר וזמינות גבוהה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עורך דין גיא שצברג, בוגר תואר ראשון במשפטים וחבר מן המניין בלשכת עורכי הדין, מספק שירותים מגוונים במסגרת משרדו העצמאי בבית שאן. זאת לצד פעילותו כיועץ המשפטי של עמותת קו לחבר, העוסקת בזכויות הפרט במרחב הכפרי, וכיועץ של עמותת CMT ישראל.

 

משרדו של עו"ד גיא שצברג מייצג לקוחות מכל רחבי ישראל, הנהנים ממעטפת משפטית רחבה במיוחד. המשרד מנוסה בתחום הרחב של דיני משפחה: מקרי גירושין על הסוגיות הנובעות מהם (חלוקת רכוש, דמי מזונות, משמורת ילדים ואחרים), נישואין אזרחיים, ידועים בציבור, צוואות וירושות ועוד. עו"ד שצברג הוא מגשר מוסמך המסייע בפתרון מחלוקות, מבלי שנדרשת מעורבות של בתי המשפט, אולם במידת הצורך מייצג את לקוחותיו בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה. הוא מסייע בעריכת הסכמים על סוגיהם, לרבות הסכם הורות משותפת, הסכם חיים משותפים, הסכם ממון וכן הלאה.

 

המשרד עוסק בסוגיות מורכבות מעולם ההוצאה לפועל, תחום בו הוא מייצג זכאים וחייבים כאחד: גביית חובות, הסדרי חובות, איחוד תיקים, פשיטת רגל, הסרת עיקולים ועוד. המשרד עוסק בנוסף בתביעות במישור האזרחי, בין השאר בסוגיות של לשון הרע, פינוי מושכר או תביעות כספיות בנושאים שונים.

 

משרדו של עורך דין גיא שצברג מרכיב עבור כל מקרה אסטרטגיה משפטית בהתאמה אישית מלאה ותוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר של המקרה. עו"ד שצברג דוגל במתן יחס אמפתי ללקוחות, כמתבקש מתחומי העיסוק הרגישים שלו, ומקפיד להיות זמין עבורם באופן מלא לכל אורך הדרך.

 

בקרו באתר https://schatzberg-law.co.il/