נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד חיים מסילתי

עו"ד חיים מסילתי
22
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
בן ציון גליס 9, פתח תקווה
בן ציון גליס 9, פתח תקווה

שמאי מקרקעין (עו"ד) ומגשר מוסמך. בעל חברה לשמאות ומקרקעין בע"צ. בעל תואר במשפטים (L.L.B) – הקריה האקדמית, קריית אונו ובוגר התכנית לשמאות וניהול מקרקעין – שמאי מקרקעין מוסמך מאוניברסיטת תל אביב. בעבר שימש סגן יו"ר לשכת השמאים ונציג לשכת השמאים בלשכת עורכי הדין. חבר בפורום תכנון ובניה בלשכת עורכי הדין. מרצה בתחום שמאות המקרקעין והנדל"ן.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

מסילתי חיים – חברה לשמאות מקרקעין בע"מ היא חברה בהנהלתו של חיים מסילתי –שמאי מקרקעין מוסמך, עורך דין ומגשר בעל שנים רבות של ניסיון בעולם הנדל"ן. כיום הוא מנהל משרד פרטי המספק שירותי שמאות מקרקעין וייעוץ כלכלי, בעזרתם של 12 עובדים עתירי ידע וניסיון.

ניסיון מקצועי

בעבר מסילתי כיהן כסגן יו״ר לשכת שמאי המקרקעין ויו״ר ועדת האתיקה בלשכה וכן נמנה עם צוות עורכי בחינות ההסמכה הסופיות מטעם מועצת שמאי המקרקעין. כיום, מלבד ניהול המשרד, הוא חבר בפורום תכנון ובנייה של לשכת עורכי הדין וחבר בוועדה המייעצת למנכ״ל המרכז למיפוי ישראל. בין היתר, הוא גם משמש כעד מומחה מטעם הנהלת בתי המשפט במדינת ישראל.

רקע אקדמי

מסילתי הוא בוגר המסלול לשמאות מקרקעין באוניברסיטת תל אביב. כמו כן, ברשותו תואר ראשון במשפטים (LL.B) ורישיון לעיסוק בעריכת דין מאז שנת 2008. ברשותו גם תעודת מגשר מוסמך מטעם הנהלת בתי המשפט - מדינת ישראל ומטעם המרכז הישראלי למו״מ וגישור (ICNM). 

בין לקוחות המשרד

משרדו של מסילתי עובד עם גופים מובילים במשק הישראלי ובין לקוחות המשרד נמנים: משרדים ממשלתיים, בנקים, ועדות מקומיות וחברות עירוניות לפיתוח, חברות פרטיות וציבוריות  ועוד.

חיים מסילתי וצוות המשרד ישמחו לעמוד לרשותכם בכל פנייה. צרו קשר לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מקצועי.