נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אלי הכהן

37
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' פלי"ם 16, חיפה
שד' פלי"ם 16, חיפה

בוגר בית הספר הריאלי העברי בחיפה ובוגר האוניברסיטה העברית ירושלים בשנת 1984. עו"ד עצמאי משנת 1986. מתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ואירועים אחרים בהם נגרם לאדם נזק גוף כגון תאונות בית ספר ורשלנות רפואית. עו"ד הכהן דוגל בליווי נפגעים לוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי על מנת לשמור על זכויותיהם.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עו"ד אלי הכהן קיים מזה כ- 27 שנים, וממוקם בשד' פלי"ם בחיפה.

אלי הינו עורך דין משנת 1984, בוגר האוניברסיטה העברית ירושלים. בוגר לימודי השתלמות ברפואה ומשפט ובדיני נזיקין.
לע"ד הכהן נסיון עשיר בהופעה בכל הערכאות: בית משפט העליון, בתי משפט מחוזיים, בתי משפט השלום בכל הארץ וועדות רפואיות,  חבר וועדת הנזיקין של הוועד הארצי של לשכת עורכי הדין.

תחומי פעילות המשרד:

* תאונות דרכים
טיפול בתביעות פיצויים של נפגעי תאונות דרכים הן מול חברת הביטוח והן מול המוסד לביטוח לאומי. משרדנו מתמחה בתביעות אלה ומייצג אך ורק את הנפגעים ואינו עוסק בייצוג חברות הביטוח.

 * תאונות עבודה
תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי, המעביד וחברת הביטוח.
 
* מחלות מקצוע
לעיתים במהלך העבודה ועקב העבודה נגרמים אצל עובדים תחלואים הקשורים בביצוע עבודתם. במסגרת הטיפול עוסק משרדנו כנגד המוסד לביטוח לאומי ובמקרים מתאימים כנגד המעביד וחברת הביטוח שלו.

* רשלנות רפואית
לא אחת נפגעים מטופלים ע"י קבלת טיפול רפואי שגוי או בלתי הולם. במקרים הללו אנו פועלים מול המוסדות הרפואיים והרופאים שכשלו בטיפול ולשם כך אנו נעזרים בטובי הרופאים בארץ.

* תביעות על פי פוליסות אישיות
אנשים החרדים לגורל עתידם דואגים לבטח את כושר עבודתם, חייהם ועתידם במיטב כספם, וזאת שעל מנת שבבוא היום ובמקרה הצורך יובטח עתידם ועתיד קרובייהם. לא אחת מנסות חברת הביטוח להתנער ממחויבותן על פי הפוליסה, ותפקידן מסתיים בעצם גביית הפרמיות. לשם כך אנו כאן להבטיח קבלת כל הסעדים המגיעים על פי הפוליסה.

* תאונות ספורט
העוסקים בפעילות ספורטיבית מוסדרת (כגון: השתתפות בתחרויות רשמיות, ליגה למקומות עבודה, מועדוני ספורט וכד') אמורים להיות מבוטחים בביטוח תאונות אישיות כמתחייב על פי חוק הספורט. אנו כאן להבטיח כי במקרה של פציעה במהלך פעילות ספורטיבית כזו יהיה הנפגע זכאי לקבל את המגיע לו במסגרת החוק. 
 
* תאונות תלמידים
תלמידי גני חובה ובתי הספר בישראל מבוטחים, על פי חוק, בפוליסת ביטוח תאונות אישיות, ומכוסים במסגרתה 24 שעות ביממה. אנו כאן על מנת להבטיח כי התלמיד יקבל את מלוא הפיצוי לו הוא זכאי במסגרת הפוליסה.
 
* נפילות במקומות ציבוריים
הדרכים והמקומות הציבוריים במדינת ישראל עמוסים לצערנו מפגעים ומכשולים, הגורמים לפציעתם של אנשים רבים. אנו עושים הכל על מנת להבטיח את זכויות הנפגעים לרבות האשם בקיומו של המגע בחברות הביטוח השונות.
  
* תביעות ביטוח ורכוש
אנשים משקיעים את מיטב כספם על מנת לבטח את רכושם (רכב, דירה, עסק וכד') אנו כאן כדי להבטיח שבקרות מקרה ביטוח, יממשו המבוטחים את זכויותיהם - שנרכשו לאורך שנים. 
 
* ליקויי בנייה
ייצוג דיירים בתביעות כנגד קבלנים בגין ליקויי בנייה, איחורים במסירה וכד'. מספר רב של הלכות משפטיות בתחום נקבעו לאור טיפול משרדנו בתביעות מסוג זה. 
 
* משפט אזרחי
אנו עוסקים בליטיגציה אזרחית בבתי המשפט לאורך עשרות שנים. 
 
* הסכמי מכר דירות
אנו עוסקים בייצוג מוכרים וקונים של דירות יד שניה, לרבות עריכת ההסכם ורישום הזכויות במרשם המקרקעין.
 
* צוואות
מומחים בעריכת צוואות ובטיפול בבקשות לצווי ירושה וצווי קיום ירושה.
 
* נשיכות כלב
על פי החוק במדינת ישראל אחריותו של בעל כלב במקרה שכלבו פוגע באדם הינה אחריות מוגברת. אנו עוסקים בייצוג מול בעלי כלבים בחברות הביטוח שביטחה אותם.
 
* ייצוג בוועדות רפואיות - ביטוח לאומי ומשרד הביטחון
ייצוג בוועדות רפואיות של ביטוח לאומי, ערעורים כנגד החלטות המוסד לביטוח לאומי וטיפול בתביעות של חיילים בשירות סדיר וקבע שנפגעו במהלך ועקב השירות ונותרו להם נזקי גוף לצמיתות. 

צוות המשרד עומד לרשותכם מדי יום בשעות הפעילות, לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.