חיים פרנק ושות' משרד עורכי דין

10
שנות נסיון

אנגלית, עברית, רוסית

רח' העצמאות 85, קומה 1, משרד 22‏, אשדוד

משרד חיים פרנק ושות' מעניק ייעוץ משפטי בתחום נזקי הגוף ומייצג בין היתר נפגעי תאונות דרכים ונפגעי תאונות עבודה. המשרד מנהל תביעות נגד חברות הביטוח ופועל להשיג עבור הנפגעים את הפיצויים המרביים על-פי חוק. כל זאת תוך התבססות על הניסיון המקצועי רב השנים ומתן יחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

שרד עורכי הדין חיים פרנק ושות' הוקם באשדוד ב-2009 על-ידי עוה"ד חיים פרנק. אחד מתחומי העיסוק העיקריים של המשרד הוא תחום נזקי הגוף, במסגרתו פועל הצוות להשגת פיצויים מרביים לנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות ספורט, תאונות תלמידים, …

חדשות המשרד

 • החליקה בסניף שופרסל באשדוד, ותפוצה ב- 100 אלף שקלים

  31.12.2017


  תושבת אשדוד ערכה קניות בסניף רשת שופרסל בעיר, כשלפתע החליקה על שלולית שמן. האשה מעדה, הוטחה ברצפה, ונחבלה קשות בגבה, בידה וברגליה. 

  על פי התביעה, האשה הגיעה לקופת החולים, עם תלונות על כאבים בגב התחתון, ביד ימין וברגליים, שם הוענק לה טיפול תרופתי והפנייה לבדיקת אורתופד. 
  מצילומי רנטגן ומבדיקת הולכה עצבית שאליהן נשלחה, עלה כי היא סובלת, בין השאר, מקרע חלקי בגיד. 

  האשה עברה 22 טיפולי רפואה משלימה - ללא שיפור במצבה. כיום היא סובלת מכאבים ברגל שמאל, בכתף ימין ובעמוד השדרה המותני, עם מגבלה ניכרת בתנועה באזורים אלה. 

  בתביעה אותה הגישה האשה באמצעות עו"ד חיים פרנק נגד רשת שופרסל וחברת הביטוח 'כלל' המבטחת אותה, נטען כי התאונה ארעה בשל התרשלות עובדי סניף שופרסל. 
  לאחר מו"מ ארוך, הסכימה חב' כלל ביטוח לפצות את התובעת ב- 100 אלף שקלים, ועם העברתם סולקה התביעה.

   

 • משרד הפנים רצה לגרש לרוסיה אשה הסובלת מפיגור שכלי - הוגש ערר על ההחלטה

  04.01.2018


  אשה, ילידת רוסיה, כבת 60, הסובלת מפיגור שכלי משמעותי, טופלה על ידי הוריה למשך כל חייה ברוסיה. 
  לפני כחמש שנים, עם מות ההורים, אחותה הביאה אותה ארצה, באמצעות אשרת ביקור, ומאז היא מתגוררת בביתה, והיא זו שדואגת ומטפלת בכל צרכיה. 

  כשהאחות הגישה בקשה למשרד הפנים להסדיר את מעמדה של האחות הנכה בארץ, דחה משרד הפנים את הבקשה בטענה כי לא נמצאו טעמים הומניטאריים מיוחדים לאישור הבקשה.

  עוה"ד חיים פרנק הגיש בשם האחות ערר נגד החלטת משרד הפנים. הועדה הבינמשרדית לעניינים הומניטריים דחתה את בקשתה של התובעת. 
  עוה"ד חיים פרנק הגיש ערר על החלטת הועדה, וביהמ"ש לעררים בירושלים הקפיא לפני מספר ימים (1.1.2018) את ההחלטה לגרש את האשה, עד שמשרד הפנים יגיש את תגובתו לערר לבית הדין. 

   

 • לא צורפה חוו"ד רפואית, אך הפרמדיק פוצה ב-80,000 ₪ בעקבות פגיעה בתאונת דרכים

  03.04.2018


  פרמדיק, תושב אשדוד, היה מעורב בתאונת דרכים ברכבו הפרטי, מחוץ לשעות העבודה, וסבל לאחר מכן מכאבי פרקים וצוואר. 
  הפרמדיק פנה אל עו"ד חיים פרנק, אשר פנה בשמו במכתב דרישה לפיצויים אל חברת הביטוח 'הראל' שביטחה את הרכב בביטוח חובה. 

  אל דרישת הפיצוי לא צורפה חוות דעת רפואית של מומחה, או קביעה של המוסד לביטוח לאומי המצביעות על נכות כלשהי. בעקבות מכתב הדרישה, הציעה חברת 'הראל' לפצות את הפרמדיק בסכום של 12,000 שקלים בלבד. 

  בעקבות הצעת חברת הביטוח, הגיש עו"ד פרנק תביעה לביהמ"ש השלום באשדוד, ובה פירט מספר רב של מרכיבים שעשויים, לטעמו, להגדיל את הפיצוי לתובע. 

  לפני כשבועיים, לאחר מו"מ בין הצדדים, הוחלט כי חברת הביטוח 'הראל' תפצה את הפרמדיק ב-80,000 ש"ח (פי 6.5 מהצעתה הראשונה), והתביעה אשר הוגשה נגדה ע"י הפרמדיק תבוטל.