נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עורך דין חיים אוחיון

32
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
ז'בוטינסקי 33, רמת גן
ז'בוטינסקי 33, רמת גן

עו"ד חיים אוחיון, בוגר אוניברסיטת תל אביב, וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1989. לעו"ד אוחיון תעודת מגשר מוסמך והוא עבר השתלמות תעודה בדיני משפחה. בין תחומי התמחותו: דיני אישות, משפחה, ירושות, צוואות, גישור, ענייני אפוטרופסות ועוד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עורך הדין חיים אוחיון הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב, וכן חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1989. 

לעו"ד אוחיון תעודת מגשר מוסמך והוא עבר השתלמות תעודה בדיני משפחה.

תחומי התמחות:

• דיני אישות

• משפחה

• ירושות

• צוואות

• גישור

• ענייני אפוטרופסות

 

עו"ד אוחיון מייצג את לקוחותיו תוך הקפדה על מתן יחס אישי, מסור ודואג, תוך שמירה על האינטרסים של כל לקוח.

עו"ד חיים אוחיון מייצג את הלקוח בבתי הדין במסירות ובשקידה, לצד הקדשת מאמצים ומשאבים לניהול משא ומתן אינטנסיבי במקביל להליכים המשפטיים. כל זאת על מנת לנסות ולהשיג את ההסכם הטוב ביותר עבור הלקוח - הסכם העונה על צרכיו. עו"ד אוחיון מקדיש זמן ומחשבה לא מבוטלים לבניית התיק, לטקטיקת ניהול התיק ולטיפול ביעדים שהציב הלקוח.

הסכם טוב הוא תוצאה של ניהול הליכים נכונים. ה"אני מאמין" של עורך הדין אוחיון הוא זה שצריך להמשיך ולטפח את אפיקי המשא ומתן, ולנצל את ההישגים המשפטיים בתיק להשגת ההסכם הרצוי; מצב זה עדיף על "התבשמות" מהצלחה בבית משפט, דבר המוביל לרמיסת הצד השני.

עו"ד אוחיון הינו בעל ניסיון רב (משנת 1989) בהופעה בבתי משפט (ליטיגציה), הן בטיעון פרונטלי והן בחקירות עדים. לעו"ד אוחיון יכולת ניסוח גבוהה בכתב ובעל פה, והוא מבין ומכיר את הלכות הרוח של בית המשפט ושל הצד השני. הבנה זו משמשת אותו למימוש האינטרסים של לקוחותיו ולעמידה על זכויותיהם.