נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

חורש- נס משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
בר כוכבא 23, בני ברק
בר כוכבא 23, בני ברק

לעו"ד חיים נס ניסיון רב בניהול תיקים מתחומי המשפט הפלילי ודיני התעבורה, וכן בייצוג חשודים ונאשמים (לרבות בבתי דין צבאיים). בין היתר, הוא פועל עבור לקוחותיו לשם ביטול כתבי אישום או הפחתת חומרת העונש שהוטל עליהם. כמו כן, הוא משמש כחבר הפורום הפלילי וכחבר ועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין.

עו"ד סיון חורש מעניקה שירותי ייעוץ וייצוג משפטי בכל הנוגע למשפט הפלילי ולדיני תעבורה. את ניסיונה הרב בתחום הפלילי צברה במסגרת עבודתה במשרד עורכי דין מוביל, טרם הקימה את משרדה העצמאי. כיום היא גם חברה בוועדת התעבורה ובפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

חורש-נס משרד עורכי דין הוקם על-ידי עו"ד חיים נס ועו"ד סיון חורש, שניהם חברי הפורום הפלילי וועדת התעבורה של לשכת עורכי הדין. המשרד מעניק ייעוץ משפטי בכל הנוגע למשפט הפלילי ולדיני התעבורה, ומייצג בכל הערכאות הן חשודים והן נאשמים, בין שמדובר בעבירתם ראשונה ובין שמדובר בדפוס חוזר ונשנה. הליווי של הלקוח הוא שוטף וניתן באופן מלא בכל שלבי ניהול התיק, כולל בעת החקירה המשטרתית, במהלך תקופת המעצר ולאורך ההליך המשפטי כולו. 

תחומי העיסוק של משרד חורש-נס:

• עבירות פליליות: אלימות, רכוש, סמים, מין, מרמה והונאה, המתה ועוד

• דיני תעבורה: שכרות, תאונות דרכים (קטלניות או לאו), עבירות מהירות, נהיגה בזמן פסילה ועוד

• שירותי המשרד כוללים: הגשת עתירות, ייצוג אסירים בפני ועדות שליש, ייצוג בהליכי שימוע, גיבוש הסדרי טיעון, ניהול משא ומתן ועוד

המענה שמספק המשרד מתאפיין ביחס אישי ללקוח ולמשפחתו כאחד. אופן הטיפול והאסטרטגיה המשפטית מותאמים באופן מיוחד לכל לקוח, במטרה להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה, המתורגמת לרוב לביטול או למחיקה של כתב האישום. 

לקבלת שירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר, צרו קשר עם המשרד.