נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

א. בן עמי - משרד עו"ד

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הרב הרצוג 13 ירושלים
הרב הרצוג 13 ירושלים
envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

א. בן-עמי הינו משרד עו"ד העוסק בעיקר בתחום הנזיקין - תאונות דרכים, תאונות עבודה, פגיעות גוף, רשלנות רפואית וכו', וכן בתחום הפלילי ובייצוג נפגעי עבירה.

המשרד הוקם ומנוהל על ידי עו"ד איתמר בן-עמי, המנוסה בניהול וייצוג בתחום הנזיקין ובייצוג חשודים ונאשמים.

תחומי פעילות המשרד:
נזיקין - ייצוג בתביעות נזיקין (תאונות דרכים, תאונות עבודה, פגיעות גוף, רשלנות רפואית וכו') - ניסיון של למעלה מ-4 שנים בייצוג חברות ביטוח, במשרדי עוה"ד המובילים בירושלים.
 
פלילי - ייעוץ ולווי לקראת חקירה במשטרה, במקום העבודה או כל חקירה אחרת, ייצוג בהליכים פליליים, לרבות מעצרים, כתבי אישום, עררים, ערעורים וכו'.

ייחודו של המשרד הוא בשילוב הידע והניסיון בתחומי המשפט הפלילי והאזרחי (נזיקין), ועל כן המשרד בחר לעצמו להתמקד במתן ייצוג מקיף לנפגעי עבירה (ובייחוד נפגעי תקיפה אלימה או נפגעי תקיפה מינית) הן בהליך הפלילי, והן בהגשת תביעות אזרחיות, נזיקיות, כנגד התוקף.
משרדנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם עו"ד צבי אשכנזי (בעל ניסיון של כ-15 שנים בייצוג בתיקי משפחה), ונותן כיסוי וייצוג מלא גם לנפגעי תלונות שווא בהליכי גירושין ובתיקים בהם נחשד או מואשם אחד מבני הזוג בעבירות אלימות במשפחה (הייצוג כולל מתן מענה גם בהליך האזרחי מול ביהמ"ש לענייני משפחה וביה"ד הרבני, וגם ייצוג בהליך הפלילי ולווי לקראת חקירות במשטרה במקרה הצורך).
 
שעות הפעילות של המשרד:

ימים א', ב', ד', ה' - בין השעות 8:30-18:00.
יום ג' - בין השעות 8:30-12:30.
קבלת קהל תיעשה בתיאום טלפוני בלבד.
 
במקרים דחופים (מעצרים, חקירות או כל עניין שאינו סובל דיחוי עד לשעות פעילות המשרד)
ניתן להתקשר לנייד של עו"ד בן-עמי 054-6453400.