נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

לבנון-שגב משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
החבצלת 6, ירושלים
החבצלת 6, ירושלים
envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין "לבנון - שגב" מייצג בעיקר נפגעי גוף כנגד חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי, קצין תגמולים וגופים אחרים. כמו כן אנו מייצגים נפגעים כתוצאה מרשלנות רפואית או רשלנות מקצועית אחרת. המשרד הוקם ע"י עו"ד ארז לבנון בשנת 1991, לאחר שצבר ניסיון של שנים רבות בצידו השני של המתרס –בייצוג חברות ביטוח. בשנת 2001, לאחר שנים של ייצוג חברות ביטוח בתיקי נזיקין, הצטרפה עו"ד ליעד שגב כשכירה ובשנת 2006 הפכה שותפה.

כיום, מונה המשרד ארבעה עורכי דין ותיקים בעלי נסיון רב בייצוג נפגעים אל מול חברות הביטוח, המוסד לבטוח לאומי וקצין התגמולים ואלה מטפלים במאות תיקים.

אנו מקפידים על מתן שירות הגון ומקצועי. כל לקוח ללא יוצא מן הכלל, בין אם תביעתו גדולה או קטנה, זוכה לייחס רציני. איננו מותירים לקוח ללא מענה מיידי לשאלותיו ועושים ככל האפשר להחיש הטיפול בעניינו. יעידו על כך אלפי לקוחות מרוצים שעברו במשרדנו מאז הקמתו.

תחומי הפעילות המרכזיים של עורכי דין שלנו הם נזקי גוף ורשלנות, ובמשך השנים הרבות צברנו ידע וניסיון רבים בנושאים אלו. למשרד יועצים רפואיים בתחומים שונים, אשר מלווים את התיקים בעת הצורך.

איננו גובים תשלום על פגישת ייעוץ. שכר הטרחה, עפ"י רוב, נגבה באחוזים מתוך הפיצויים, כך שבדרך כלל הלקוח אינו צריך לשלם דבר מראש.