נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מייטליס אורי

0
שנות נסיון
עברית
עברית
הרקיע 1, קיסריה
הרקיע 1, קיסריה

עו''ד אורי מייטליס בעל ניסיון בנקאי לאחר שעבד בתפקיד ניהולי בבנק, שימש כעו''ד מייצג מטעם הבנק ומומלץ על ידי עמותת 'דף חדש'. מתמקד בייצוג חייבים בהליכי חדלות פרעון, בדיני בנקאות ובעניינים מסחריים שונים.המשרד מעניק ייצוג לכל לקוחותיו הפרטיים ומהמגזר העסקי תוך מתן יחס אישי לכל לקוח.מאחורי עו"ד מייטליס ניצב מספר גדול של תיקים שהסתיימו בהצלחה יתרה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד הבוטיק מציע לכם את השירות המשפטי ברמה הגבוהה ביותר, מנהל במיומנות את ההסדרים מול הבנקים ומספק ייעוץ מקצועי, ליווי צמוד לאורך כל ההליכים וחותר לסיומם באופן האידאלי למענכם. פועל בעיקר במשפט אזרחי-מסחרי, הוצאה לפועל, פשיטת רגל, חדלות פירעון, צוואות וירושות, נדל''ן, הסכמי מכר וקנייה. עו''ד מייטליס חרט על דגל משרדו מתן יחס אישי וחם, מאבק על מימוש האינטרסים שלכם ללא פשרות ודואג שתחזרו למסלול חיים תקין וראוי.

 

תחומי העיסוק:

·דיני בנקאות – בזכות הידע העשיר וההבנה הגדולה שיש לעו''ד מייטליס בניהול התהליכים, יצמצם משמעותית את פערי הידע שלכם מול הבנק ויצליח לחזק אתכם מול כוחה של המערכת. תחילה בודק הבנק האם יש לכם את היכולת לעמוד בהחזר  ההלוואה, יוצר תכנית שמותאמת עבורכם באופן אישי והטוב ביותר, תוך התערבות המשרד שדואג לכל מה שחשוב לכם ופועל על פי החוק.

·פשיטת רגל – מומחיות המשרד היא יצירת פתרונות יעילים לצורך פריסה וכיסוי החובות, כך שתוכלו לפתוח דף חדש, לצאת לדרך כלכלית ללא חובות ובזמן הקצר ביותר. המשרד יעבוד אתכם בשיתוף פעולה מלא, תוך מתן דגש על אמינות, יושר ושקיפות המצב בו אתם מצויים ומה שצפוי בהמשך. מבין את מורכבות ורגישות הסיטואציה מולה אתם עומדים, יודע להתאים עבורכם תכנית אסטרטגית הולמת ונכונה, שתספק לכם הזדמנות לשפר את היכולת הכלכלית. מנוסה בהגשת בקשות למניעת נקיטת הליכים, למשל, שלילת רישיון הנהיגה, צו עיכוב יציאה מהארץ ולצורך קבלת ההפטר, בייצוג חייבים, פירוק חברות והסדרי חבות לנושים.

·ייפויי כוח מתמשך – מינוי אדם מטעם הממנה שיפעל בהתאם לרצונו, יטפל בענייניו ויישא באחריות לגבי ניהול תחומי חייו. במידה והממנה לא יהיה כשיר או בעל יכולת קבלת החלטות בקשר למצבו, במקרה שתחול פגיעה בכושר שיפוטו של הממנה או הידרדרות במצבו, על מיופה הכוח לפעול, בין היתר, בנושאים רפואיים וכספיים, לפי הנחיותיו המפורשות של הממנה. במצבים בהם ההנחיות אינן חוקיות או אפשריות לביצוע, על מיופה הכוח לפנות לבית המשפט באמצעות עו''ד מנוסה ולקבל הוראות בקשר לאופן הפעולה החלופי והראוי.

·תרומה לקהילה – עו''ד מייטליס מאמין בנתינה למען הקהילה והחברה, מצוי בקשר ישיר ורציף עם מחלקת הרווחה, כחלק מפעילות פרו בונו של המשרד. עבורו, נחשבת התרומה כבלתי נפרדת מפועלו כעו''ד, ודוגל בגישה שידע משמעותי וניסיון במערכת המשפטית, יכולים לעזור לאנשים שנקלעו למצבים קשים. ההתנהלות מול הבנקים היא תחום גורלי, בו ניתן לסייע ולהעניק מענה לחייבים.

 

 

עו''ד אורי מייטליס יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.