נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ונוטריון מנדלה פרידמן

0
שנות נסיון
עברית
עברית
בן יהודה 34, ירושלים
בן יהודה 34, ירושלים

עו"ד ונוטריון מנדלה פרידמן, מהוותיקים בנוף המשפטי של ירושלים, פועל בתחום מ-1975. עוסק בתחומים של דיני משפחה ודיני מקרקעין, מסייע למעוניינים בקבלת דרכון גרמני או אוסטרי ומספק שירותי נוטריון בשפות עברית, אנגלית וגרמנית. ידע מקצועי רחב, מסירות אין קץ וניסיון רב שנים עומדים לרשות לקוחות המשרד ומובילים להצלחה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

 

עו"ד ונוטריון מנדלה פרידמן מספק, מאז 1975, שירותים משפטיים שונים במסגרת משרדו העצמאי בירושלים.

דיני משפחה ומקרקעין: בהחלטות חשובות לעתידכם

תחומי העיסוק המרכזיים שלו הם דיני משפחה ודיני מקרקעין, על הסוגיות המגוונות המרכיבות אותם. בתחום דיני המשפחה, הוא מסייע בעריכת הסכמים מסוגים שונים, לרבות הסכם גירושין, הסכם ממון, ידועים בציבור, צוואות, ירושות ועיזבונות.

 

מטפל בתביעות המוגשות לבית המשפט לענייני משפחה ולבית הדין הרבני בשלל נושאים המרכיבים את התחום.

בתחום המקרקעין, עו"ד ונוטריון מנדלה פרידמן מייצג את לקוחותיו בעסקאות רכישה, מכירה והשכרה של נכסי נדל"ן, בדגש על נכסים הנמצאים בירושלים ובתל אביב. טיפולו כולל ליווי מלא של הלקוחות, ייצוג שלהם בשלבי המשא ומתן ועריכת ההסכם, טיפול בסוגיות של רישום זכויות או מיסוי מקרקעין ועוד.

קבלת אזרחות – שירותי נוטריון ותרגום נוטריוני

עו"ד ונוטריון מנדלה פרידמן מטפל בקבלת אזרחות גרמנית ואוסטרית, כמו גם דרכון אירופי. משרדו בודק את מידת הזכאות לקבלת האזרחות או הדרכונים, פועל מול הגורמים השונים בישראל ומחוצה לה, מסייע ללקוחות באיסוף המסמכים ומספק שירותי אישור ותרגום נוטריוני עבור המסמכים הנדרשים. זאת לצד שירותים נוטריוניים אחרים הניתנים במשרד בשפות עברית, אנגלית וגרמנית, דוגמת אישור חתימה על מסמכים, אימות תצהירים ואישור העתק נאמן למקור.

 

עו"ד ונוטריון מנדלה פרידמן שם לו למטרה לספק ללקוחות את השירות האדיב והמקצועי ביותר. הטיפול האישי שמקבלים הלקוחות, הידע המקצועי הרב שלו והירידה לפרטים הקטנים ביותר של כל מקרה מסבירים את רשימת הלקוחות המרוצים הרחבה של המשרד וההצלחות המרשימות שרשם לאורך עשרות שנות פעילות.