עו"ד מיכאלה מזרחי

072-3256536 חיוג

אלכסנדר זרחין 10, רעננה

  • שנות ניסיון (33)
  • עברית, אנגלית

התמחויות המשרד

מדריכים משפטיים של המשרד

  • דיני נזיקין ופיצויים  / תאונת אופניים - רוכב אופניים נפגע במהלך הרכיבה
    דירוג גולשים

פרופיל המשרד

עו"ד מיכאלה מזרחי הינה בעלת רישיון עורכת דין מאז 1984(מס' רישיון 11355)  ובעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B). היא עוסקת בדיני נזיקין, ומנהלת מגוון תביעות בגין נזקי גוף, כגון: נפילות בשטחים ציבוריים, תאונות אופנוע, אובדן כושר עבודה, נשיכת כלב, תביעות רשלנות, תאונות תלמידים, ביטוח לאומי – נכויות, תביעות ביטוח, תאונות דרכים, נזקי רכוש, תאונות עבודה, נזקים נפשיים, פגיעת הולך רגל, נזקי גוף וכן תביעות מול ביטוח לאומי.

המשרד של עו"ד מזרחי הוא משרד בוטיקי, בו כל לקוח מקבל ייעוץ מקצועי וליווי צמוד מעו"ד מזרחי בכבודה ובעצמה. היא מטפלת בכל לקוח ולקוח באופן אישי ומעורבת באופן מקסימלי, ואינה רק "מפקחת" על הנעשה, בניגוד למשרדי עורכי דין גדולים.

כמשרד בוטיק איכותי, עו"ד מזרחי מתמקדת בתחום הנזיקין, ואינה מתפרסת על פני תחומים רבים. התמקדות זו מאפשרת לה להיות מעודכן בכל פסקי הדין והחידושים בתחום, להתמחות בו, ולרתום את ניסיונה, הידע והכישרון שלה למען לקוחותיה ולהציע להם טיפול מסור, מקיף ויסודי, לשביעות רצונם המלאה.

 

עו"ד מזרחי עברה השתלמויות רבות בתחום הנזיקין וביסודות הרפואה למשפטים ועבדה כסטאז'רית אצל עו"ד ברוך זייגר. כיום היא מנהלת ביד רמה את משרד, ומייצגת את לקוחותיה בכל הערכאות, מבית משפט השלום ועד לבית המשפט העליון. כמו כן, מזה שנים רבות היא מלווה את לקוחותיה בתביעות כנגד חברות ביטוח והיא בעלת הישגים מרשימים ביותר בתחום זה.