נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד מיכל מורגנבסר

עו"ד מיכל מורגנבסר
0
שנות נסיון
עברית
עברית
ליאונרדו דה וינצ'י 19 , ת"א
ליאונרדו דה וינצ'י 19 , ת"א

עו"ד מיכל מורגנבסר, מגשרת מוסמכת ובעלת היתר והסמכה מטעם האפוטרופוס הכללי לעריכת יפוי כוח מתמשך. עו"ד מורגנבסר הינה בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר בייעוץ חינוכי וסוציולוגיה. עוסקת ביעוץ, ליווי וייצוג לקוחות בתיקים מתחום דיני המשפחה לרבות ליווי הליכי פונדקאות ואימוץ. בנוסף עוסקת בתחום דיני העבודה תוך התמקדות בנושא זכויות עובדות בהריון.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

סיוע משפטי מטף ועד שיבה טובה

משרדה של עו"ד מיכל מורגנבסר מספק מעטפת רחבה של שירותים בתחום החיוני של דיני משפחה, שעשויים להידרש עבורכם בכל שלב של החיים. זאת בהתאם לתפיסת העולם של העומדת בראשו, המתבוננת במסלול החיים של האדם באופן הוליסטי: החל משנות הילדות, דרך התחנות שהוא עובר בחייו (נישואין, גירושין וכן הלאה) ועד לגילים המאוחרים, בהם יש לדאוג לרווחה שלו.

 

במשרד תוכלו לקבל מענה משפטי מקיף, לרבות ייעוץ ראשוני, ייצוג משפטי ושירותי גישור. בין הנושאים הרלוונטיים ניתן למנות הסכמי ממון, הסכמי הורות, צוואות וצוואות הדדיות, הליכי פונדקאות ואימוץ ילדים (הן בישראל והן מחוצה לה) ואחרים. המשרד עוסק בנוסף בדיני עבודה ובהגנה על זכויות נשים בהתאם לחוק עבודת נשים בתקופות של טיפולי פוריות, היריון ולאחר הלידה.

 

ליווי מקצועי ואישי

עו"ד מיכל מורגנבסר וצוות המשרד עושים את כל המאמצים על מנת לספק לכם סיוע משפטי הרואה לנגד עיניו את הצרכים והרצונות שלכם. המשרד פועל מתוך תודעת שירות גבוהה ובזמינות ראויה לציון, כולל מתן שירות עד הבית במידת הצורך.

ההתנהלות היא תמיד מקצועית, אמינה ורגישה