נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אילנית האס-ארד – עורכת דין ומגשרת

0
שנות נסיון
עברית
עברית
בר כוכבא 23 בני ברק
בר כוכבא 23 בני ברק

אילנית האס-ארד – עורכת דין ומגשרת השלימה תואר ראשון (LLB) במשפטים ותואר שני (LLM) ביישוב סכסוכים באוניברסיטת בר-אילן. תחומי עיסוקה כוללים: גירושין, צוואות וירושות, הסכמי ממון, אפוטרופסות ומשמורת, מזונות ילדים ונשים וחלוקת רכוש. כמו כן, היא משמשת כיועצת משפטית של עמותת פעמונים בתחום דיני המשפחה.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

אילנית האס-ארד – עורכת דין ומגשרת עוסקת בכל הנוגע לדיני משפחה, לרבות: גירושין, צוואות וירושות, הסכמי ממון, אפוטרופסות ומשמורת, מזונות ילדים ונשים וחלוקת רכוש. כמו כן, היא מייצגת את לקוחותיה בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי דין רבניים ברחבי הארץ.

עו"ד האס-ארד מעניקה לכל לקוח טיפול מקצועי וליווי אישי לכל אורך ההליך המשפטי. מבחינתה התמיכה בלקוח היא חלק אינטגרלי מהשירות, שכן לרוב מדובר בהליכים רגישים, אשר מעורבים בהם משקעים רבים. כמו כן, היא מאמינה כי את מרבית סכסוכי המשפחה ניתן לפתור בעזרת גישור והידברות – והכול במטרה להימנע מהגעה לבית המשפט ולחסוך  זמן יקר וכספים רבים.

 כדי להישאר מעודכנת עד כמה שאפשר בכל הקשור לתחומי עיסוקה, מקפידה עו"ד האס-ארד לקחת חלק בהשתלמויות ובקורסים בדיני משפחה. חלקם אף מועברים על-ידי שופטים, כך שהמידע אודות פסקי הדין, המתקבלים לרוב בתיקים מסוגים זה, מגיעים ממקור ראשון ומהימן.