נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד מורן הללי צור

0
שנות נסיון
ערבית, אנגלית, עברית
ערבית, אנגלית, עברית
שדרות פל-ים 16 חיפה
שדרות פל-ים 16 חיפה

עו"ד מורן הללי-צור חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2005. היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מהמכללה האקדמית נתניה, ומוסמכת תואר שני מאוניברסיטת חיפה ברפואה ובמשפט. מאז שסיימה את התמחותה, היא עוסקת בייצוג תובעים ונתבעים בתיקי נזיקין וביטוח. כמו כן, ב-2018 קיבלה הסמכה לערוך ייפוי כוח מתמשך.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד מורן הללי-צור נמנית עם צוות משרד עורכי הדין חן-נגלר-סלהוב בגבעתיים. במסגרת עבודתה במשרד, היא מנהלת תיקי תאונות עבודה, רשלנות רפואית, תאונות דרכים וביטוח לאומי. באפשרותה לתת מענה בעברית, בערבית או באנגלית לפי העדפת הלקוח.

 

ייפוי כוח מתמשך
במקביל לעבודתה במשרד, עו"ד הללי-צור מטפלת באופן פרטי בייפוי כוח מתמשך – מסמך המקנה לכל בגיר את הזכות לקבוע מי יקבל עבורו החלטות, ומה הן יהיו, במידה שמצבו הבריאותי או הנפשי לא יאפשר לו לעשות זאת בעצמו.

 

מדובר בתהליך מאוד אישי ומעמיק, האורך קרוב לשעה. במסגרתו מקבל הלקוח הסבר על משמעות המסמך, מטרותיו והשלכותיו גם מבחינת בריאותית וגם מבחינת הנכסים. תחת הדרכתה הצמודה, הלקוח מקבל מקום לפרט את צרכיו, בקשותיו ודרישותיו לגבי כל מקרה שעלול לצוץ בעתיד. בהתאם לכך נערך המסמך, שמועבר לאפוטרופוס הכללי ומשם לאישור סופי.

 

עו"ד מורן הללי-צור תשמח לעמוד לרשותכם. צרו קשר לתיאום פגישה.