נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

מורן רחמים-הריס, עורכת דין ומגשרת

7
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' בנימין 22 נתניה
שד' בנימין 22 נתניה

עורכת הדין מורן רחמים-הריס מעניקה סיוע משפטי אישי, מסור ורגיש ללקוחותיה בנושאים של דיני משפחה, צוואות וירושות, אפוטרופסות, הוצאה לפועל, פשיטות רגל ועוד. מספקת שירותי ייצוג משפטי בערכאות הרלוונטיות, שירותי גישור ועריכת הסכמים.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

מורן רחמים-הריס היא עורכת דין ומגשרת, המציעה את שירותיה במסגרת משרד בוטיק עצמאי ומשפחתי אותו ייסדה בנתניה.
ההתמחות הבולטת של המשרד היא דיני משפחה, במסגרתו היא עוסקת בנושאים בעלי השפעה מכרעת על חייו של כל אדם: מקרי גירושין (עם סוגיות דוגמת חלוקת רכוש, מזונות אישה וילדים, משמורת ילדים או הסדרי ראייה), צוואות וירושות, אימוץ ילדים, אפוטרופסות, אלימות במשפחה במשרד ניתן לקבל שירותי נוטריון ועוד. לצד אלו היא מציעה שירותים משפטיים שונים בנושאים דוגמת הוצאה לפועל, פשיטת רגל, דיני חוזים ועסקאות מקרקעין.

 

 

עורכת הדין מורן רחמים-הריס היא בוגרת תואר ראשון (LL.B) במשפטים, מגשרת מוסמכת וחברה בלשכת עורכי הדין של ישראל. ה"אני מאמין" המקצועי שלה הוא לספק לכל לקוח יחס אישי, הוגן ומסור, ברגישות הגבוהה הנדרשת בתחומי העיסוק שלה. היא מגבשת לכל לקוח אסטרטגיה מותאמת אישית, מסייעת לו בעריכת הסכמים והסדרי פשרה ומייצגת אותו במידת הצורך בערכאות המשפטיות הרלוונטיות. בנוסף היא לוקחת חלק ב"מלחמה" מול הבירוקרטיה המאפיינת תחומים רבים בישראל, במטרה להקל על חייהם של הלקוחות כמה שניתן. במהלך השנים רשמה כמה הצלחות מרשימות במקרים מורכבים, שהקנו לה מוניטין מרשים בנוף המשפטי של מדינת ישראל.