נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד אוחנה נאוה

עו"ד אוחנה נאוה
0
שנות נסיון
עברית
עברית
הדקלים 86, פרדס חנה
הדקלים 86, פרדס חנה

עו"ד ומגשרת אוחנה נאוה עוסקת במגוון היבטים של עולם המשפט האזרחי. היא התמחתה בנזיקין אצל אחד מהמשרדים הנחשבים ואף עבדה במחלקה המשפטית של חברת ביטוח. כיום בעלת משרד עצמאי. לקוחותיה נהנים מליווי צמוד הכולל: ייעוץ, עדכונים שוטפים וייצוג מול כל הגורמים הרלבנטיים, על מנת למצות את זכויותיכם ולדאוג לטובתכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד אוחנה נאוה בעלת ניסיון עשיר בתחומי התמחותה, ופועלת מתוך תחושת שליחות למען לקוחותיה. מקצועיות, רגישות והשקעה הם ערכים הנשקפים לנגד עיניה בעבודה היומיומית ובעת ייצוג לקוחותיה אל מול ועדות רפואיות, חברות הביטוח ובתי המשפט.

 

תחומי התמחות

ביטוח לאומי, נזיקין, תאונות דרכים, חברות ביטוח, עריכת צוואות וייפוי כוח מתמשך, תביעות אזרחיות

 

רקע אקדמי

עו"ד אוחנה אוחזת בתואר ראשון במשפטים (LL.B), והיתה מצטיינת דיקאן בפקולטה למשפטים במהלך לימודיה. מעבר לכך, היא הוסמכה כמגשרת מטעם לשכת עורכי הדין, ואף סיימה בהצלחה לימודי תעודה בנושא חוקר הביטוח הלאומי מטעם הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

 

הכשרות והשתלמויות

עו"ד אוחנה אינה קופאת על שמריה, ומקפידה לצאת להשתלמויות ולעבור הכשרות במטרה להעניק ללקוחותיה מענה יסודי ומקיף לצורכיהם. בין היתר עברה השתלמויות מטעם לשכת עורכי הדין בנושאי ביטוח ונזיקין, רפואה ומשפט. כמו כן עברה השתלמות בנושא ניהול תיקן נזיקין ובתאונות דרכים במסגרת "הלכה ומעשה".

 

 

בנוסף לכך, בין הכשרותיה במסגרת "שכר מצווה": דיני עבודה וביטוח לאומי, דיני משפחה, וגם הוצאה לפועל ופשיטת רגל. היא גם עבר הכשרה בנושא ייצוג במכירה ורכישת דירות מגורים במסגרת "חוכמה גדולה" ובנוסף לכך עברה הכשרה בנושא ייפוי כוח מתמשך וחברה בוועדות הביטוח הלאומי של לשכת עורכי הדין.

 

לתיאום פגישת ייעוץ, ניתן ליצור קשר עם המשרד בכל עת.