נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ניקולא סאבא – משרד עו"ד ונוטריון

25
שנות נסיון
ערבית, אנגלית, צרפתית, עברית, רוסית
ערבית, אנגלית, צרפתית, עברית, רוסית
שד' הרצל 75, רמלה
שד' הרצל 75, רמלה

עורך דין ניקולא סאבא עומד בראש משרד משפחתי ותיק ברמלה, המספק מכלול שירותים בעולם המשפט האזרחי והמסחרי - דיני מקרקעין ונדל"ן, דיני ירושה, צוואות, משרד הפנים, דיני נזיקין ועוד – וכן שירותי נוטריון ותרגום בשפות שונות. המשרד שם דגש על ליווי מלא של הלקוח וירידה לפרטים הקטנים בכל מקרה המגיע לפתחו.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עורך דין ניקולא סאבא מחזיק בניסיון של עשרות שנים בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי. הוא הוסמך כעורך דין מן המניין ב-1996, לאחר השלמת לימודים בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב. עו"ד סאבא עסק במהלך השנים בעריכת דין בניו יורק בנושאי הגירה, דיני חברות והסכמים בינלאומיים, ושימש שופט בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

 

במהלך השנים, פתח עו"ד ניקולא סאבא משרד עצמאי ברמלה, בו הוא משתף פעולה עם עורכי הדין מוסא ורמי סאבא. המשרד מייצג לקוחות פרטיים, חברות, עמותות ומוסדות, הן בישראל והן מחוצה לה, ועושה זאת בהצלחה יתרה.

 

המשרד חולש על כמה תחומים משפטיים חשובים בכל קנה מידה. בתחום דיני המקרקעין, מסייע המשרד בעריכת חוזי נדל"ן על סוגיהם ובייצוג לקוחותיו בעסקאות שעשויות להיות הגדולות ביותר בחייהם. הוא פועל לגישור בין הצדדים במחלוקות המתגלעות בתחום, עוסק בענייני טאבו, מייעץ ומייצג במקרים הנוגעים לחוק הגנת הדייר.

 

עורך דין ניקולא סאבא עוסק בתחום דיני המשפחה, בדגש ניכר על דיני צוואה. הסיוע שניתן במשרד במישור זה כולל עריכה מלאה של צוואות על סוגיהן, הגשת בקשות למתן צו ירושה ולקיום צוואות, ניהול עזבונות, מתן ייצוג משפטי במקרי מחלוקת והתנגדויות ועוד. מלבד צוואות, מסייע המשרד בעריכת הסכמים הנוגעים לתחום דיני המשפחה (דוגמת הסכם ממון והסכם גירושין) ובפתרון מחלוקות הנוגעות למקרי גירושין, נישואים אזרחיים, ידועים בציבור, אפוטרופסות, אבהות ועוד.

 

מומחיות נוספת של המשרד היא התנהלות מול משרד הפנים, בסוגיות דוגמת איחוד משפחות ואזרחות בישראל או בקשה לקבלת אזרחות ישראלית. במידת הצורך המשרד פועל מעבר לים, בעיקר בכל הנוגע לסיוע לאיחוד משפחות ואזרחות. תחומים אחרים בהם עוסק המשרד הם דיני נזיקין, דיני עבודה ותביעות על סוגיהן.

 

עו"ד ניקולא סאבא הוסמך כנוטריון ב-1976. מאז ועד היום הוא מספק שירותים נוטריוניים על סוגיהם, לרבות אימות חתימה, אישור העתק נאמן למקור, אישור תרגום ועוד. זאת לצד שירותי תרגום מקצועיים במישור המשפטי, הכלכלי והפיננסי, במגוון שפות: עברית, ערבית, אנגלית, צרפתית, רוסית ואחרות.

בקרו באתר : http://www.nicola-saba-law.co.il/