נוביק - גדות - מאירוב, עורכי דין

077-9968225 חיוג

הטייסים 35, ירושלים

 • שנות ניסיון (38)
 • עברית, אנגלית

התמחויות המשרד

מדריכים משפטיים של המשרד

 • מקרקעין ונדל"ן  / פירוק שיתוף במקרקעין; הערת אזהרה מונעת מכר - האמנם?
 • דיני נזיקין ופיצויים  / פיצוי לכל - חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים
 • דיני נזיקין ופיצויים  / קצבת נכות כללית וקצבת נכות מעבודה
  דירוג גולשים

ראיונות וידאו

 • עו"ד שחר נוביק

  ההיוועצות עם עורך דין בשלב מוקדם

 • עו"ד אורנה נוביק-מאירוב

  כל מה שצריך לדעת לפני הגשת תביעת נזקי גוף

פרופיל המשרד

משרדנו עוסק במשפט אזרחי, בעיקר, בליטיגציה בתחום הנזיקין - תביעות בגין נזקי גוף על סוגיהן (תאונות דרכים, תאונות בעבודה, נפילות ורשלנות רפואית), נזקי רכוש (שריפות, הצפות, גניבות ונזקי רכב), אחריות מקצועית של בעלי מקצועות חופשיים (עורכי דין, רואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים ובעלי עסקים שונים), ייצוג בפני ועדות רפואיות שליד המוסד לביטוח לאומי בענפים של נכות מעבודה, נכות כללית וניידות וכן, לעתים, ייצוג של נכי צה"ל והמשטרה.

מומחיותנו באיתור והבאת הראיות החשובות, שצריכות לשמש חומר עיקרי, ולעיתים מכריע, בפני בית המשפט בהכריעו את הדין. זהו שיא מלאכתו של עורך הדין הליטיגטור ועל-כך נבחן הוא ע"י לקוחותיו. פן חשוב של מלאכה זו, בחקירות הנגדיות, שהן לב ליבו של המשפט, ואנו משתדלים לדלות מהעדים הנחקרים את המידע החשוב באמת לצורך הכרעת הדין, וכפי שנהג לומר עוה"ד אריה נוביק ז"ל, שאלה היא זכות, לא חובה.

גאוותנו על כך שמשרדנו מייצג, מזה שנים ארוכות, כמה מחברות הביטוח המובילות בארץ, שעל מנהלי מחלקות התביעות שלהן, נמנים עורכי ועורכות דין מנוסים ומביני עניין. בתחום התמחותנו אנו מייצגים את עיריית ירושלים, באופן פרטי, ואף נבחרנו לאחרונה, לאחר מכרז קפדני, יחד עם כמה ממשרדי עורכי-הדין המובילים בארץ בתחומים השונים, לייצג את מדינת ישראל.

משרדנו מייצג אף תובעים בתחומי מומחיותו ומקפידים, להימנע ממצב של ניגוד עניינים עם לקוחותיו הקבועים.

המשרד הוקם ע"י אריה נוביק ז"ל (1932 - 1998) בשנת 1979, לאחר שפרש משותפות ארוכת שנים עם עוה"ד ארוין שמרון ז"ל. אריה נוביק ז"ל היה מעורכי הדין המובילים בתחום, ידוע בידיעותיו, דייקנותו המשפטית, עמידתו על פרטים והיה ליטיגטור אומן.

למרות שאינו עימנו כבר שנים, משתדלים כולנו להלך בדרכים שסלל, בדרכו הידענית, הצנועה והשקטה.