נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

משרד עו"ד OB עודד בוקר

0
שנות נסיון
עברית
עברית
רמב"ם 2, ב"ש
רמב"ם 2, ב"ש

עורך דין עודד בוקר עומד בראש משרד בוטיק בבאר שבע, המתמחה בייצוג חייבים במצבים של חדלות פירעון, הוצאה לפועל או פשיטת רגל. המשרד מגבש לכל לקוח אסטרטגיה מותאמת אישית במטרה לשפר את מצבו בהווה ולפעול יחד עד היציאה המיוחלת ל"דרך חדשה", כאשר המטרה היא כמובן מחיקת חובות או קבלת הפטר.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרדו של עורך דין בוקר שם לו למטרה לייצג אזרחים שמתקשים להשאיר את הראש מעל המים, מבחינה כלכלית, תוך שאיפה לשיפור המצב שלהם בנקודת הזמן הנוכחי (כולל הקלה על מגבלות וביטול עיקולים) ולבניית תוכנית שיקום והבראה עד לסיום המיוחל, בין אם מחיקת חובות, הסדרי נושים קבלת הפטר או כל פתרון אחר. לצד זה המשרד עוסק בתחומי הנזיקין ומספק ייצוג משפטי מלא במקרים של נזקי גוף, תאונות דרכים ועוד.

 

משרדו של עורך דין עודד בוקר מתנהל כמשרד בוטיק, בו הלקוחות מקבלים יחס חם, אישי ומשפחתי. ההתנהלות נעשית ברגישות ובגובה העיניים, כמתבקש מתחומי הפעילות. המשרד פועל בזמינות גבוהה עבור הלקוחות וביעילות מקסימלית, בין השאר בזכות החיבור שלו למערכות הממוחשבות של מערכת בתי המשפט וההוצאה לפועל – חיבור המאפשר להגיש בקשות בשם הלקוחות במהירות ולעדכן אותם במיידית על כל שינוי שחל בתיק.

 

המשרד ממוקם בבאר שבע ומשרת לקוחות מכל אזור הדרום, לרבות דימונה, קריית גת, נתיבות, רהט, אופקים וערד.

 

באפשרותכם לפנות למשרד לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית ללא תשלום או התחייבות.