נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

אולגה פרידלין – עורכת דין ומגשרת

אולגה פרידלין – עורכת דין ומגשרת
0
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' ירושלים 18 אשדוד, בניין k-towers
שד' ירושלים 18 אשדוד, בניין k-towers

אולגה פרידלין היא עורכת דין בעלת תואר שני במשפטים, מגשרת ואחות מוסמכת עם שנים של ניסיון בטיפול בתביעות נזיקין מסוגים שונים – החל מרשלנות רפואית, דרך תאונות דרכים ועבודה וכלה בפגיעות במהלך שירות צבאי. מטרתה בכל תיק היא להשיג עבור הלקוח את הפיצויים המרביים, תוך שמירה על שקיפות וכנות לכל אורך הדרך.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ומגשרת אולגה פרידלין מעניקה ייעוץ משפטי בתביעות הקשורות לנזקי גוף, ייצוג מקצועי בבתי המשפט וליווי צמוד בהתנהלות מול המוסד לביטוח הלאומי. בנוסף לתואר שני במשפטים, היא בעלת השכלה רפואית רחבה – יתרון משמעותי המאפשר לה לנהל בחכמה תיקי רשלנות רפואית בכל סדר גודל.

 

עו"ד אולגה פרידלין תסייע לכם לקבל פיצויים במקרים הבאים:

·         רשלנות רפואית

·         תאונות דרכים

·         תאונות עבודה ומחלות מקצוע

·         תאונות תלמידים

·         פגיעות ותאונות בשטח מוניציפלי

·         פגיעות ותאונות במהלך שירות בצה"ל או במשטרה

·         הטרדות מיניות

 

רקע מקצועי

עוה"ד פרידלין עבדה במשך כ-6 שנים כאחות מוסמכת בבית החולים שיבא, ובמקביל השלימה לימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר-אילן. את התמחותה ביצעה במשרד עורכי הדין בלטר, גוט, אלוני ושות' – אחד המובילים בישראל. לאחר מכן עבדה כעורכת דין מן המניין במספר חברת ביטוח ומשרדים פרטיים. כיום היא מנהלת משרד עצמאי באשדוד.

 

אמינות וכנות לפני הכול

עו"ד אולגה פרידלין מאמינה ביושרה מקצועית, ולכן תמיד משקפת ללקוחותיה את המציאות – גם כשאחוזי ההצלחה בתיק נמוכים וגם כשעדיף לוותר על התביעה. עם בסיס איתן והסתכלות מפוכחת, היא ניגשת לטפל בתביעה באופן הפשוט והמהיר ביותר שאפשר לטובת הלקוח.