משרד עו"ד שי פרטוש

8
שנות נסיון

עברית

הרצל 21 פתח תקווה

עו"ד שי פרטוש הוא בוגר לימודי משפטים במכללת שערי משפט ומגשר מוסמך. במשרדו העצמאי הוא נותן מענה דיסקרטי ומקצועי בכל הנוגע למקרקעין, תכנון ובנייה, הבראת חברות, מסים, גבייה מנהלית, סכסוכי שכנים, עבירות מין, פרטיות באינטרנט, משרד הפנים ועוד – כל זאת תוך התחשבותעו"ד שי פרטוש עוסק במשרדו בתחום המקרקעין תכנון ובנייה בנוסף אפשר לקבל שירות בתחומי דוח תנועה

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין שי פרטוש בפתח-תקווה הוקם על-ידי עו"ד שי פרטוש. תחומי העיסוק של המשרד כוללים את דיני המקרקעין, ובכללם: בתים משותפים, ליקויי בנייה, תביעות לפינוי מושכר, עבירות לפי חוק רישוי עסקים, עבירות לפי חוק התכנון והבנייה וייצוג לקוחות בוועדות מקומיות, בוועדות מחוזיות, בוועדות ערר ובוועדות ארציות. כמו כן, המשרד עוסק במשפט אזרחי, בליטיגציה ובכל הנוגע לדיני עבודה, לרבות: תביעות פיטורים, פיטורין בזמן היריון, תאונות עבודה וכדומה.

 משרד עורכי דין שי פרטוש מספק ללקוחותיו מענה בהתאם לצורכיהם המיוחדים וליכולותיהם, ומקפיד לגלות כלפיהם גמישות רבה במהלך הדרך. כל זאת ברוח יצירתית וצעירה ותוך שמירה על דיסקרטיות ורמה מקצועית גבוהה מאוד.

אודות עו"ד שי פרטוש 
עו"ד פרטוש, נשוי ואב לשני ילדים, השלים את לימודי המשפטים במכללת שערי משפט, ובמסגרת זו כיהן כיו"ר מועדון הדיבייט של המכללה. כמו כן, הוא עבר קורס גישור מקצועי, בו רכש את הכלים הדרושים לשמירת זכויותיהם של הלקוחות, לקידום האינטרסים האישיים שלהם ולמימוש מרבי של הרווחים האפשריים.