נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד פכטר גדי

13
שנות נסיון
עברית
עברית
לוי משה 11 ראשון לציון, בנין UMI
לוי משה 11 ראשון לציון, בנין UMI

עו"ד פכטר עומד בראש משרד עורך הדין גדי פכטר ושות', שפועל כבר למעלה מ- 10 שנים במגוון היבטים של תחום המשפט האזרחי, כולל: דיני עבודה, נזקי גוף וביטוח לאומי. במשרד צוות מקצועי העומד לרשותכם, שמעניק יעוץ משפטי ראשוני ללא תשלום. שכר הטרחה של המשרד לרוב נגבה על בסיס הצלחה בתיק.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד גדי פכטר והצוות המקצועי שלצדו מעניקים לכם מענה במגוון רחב של תחומים, ובדגש על דיני עבודה וייצוג מול ביטוח לאומי.

תחומי התמחות

·         דיני עבודה – ייעוץ בנוגע לזכויות העובדים וייצוגם מול המעסיקים בבית הדין לעבודה. בין היתר המשרד מנהל תביעות שעוסקות באי תשלום על שעות נוספות, פיצויי פיטורין, דמי חג, הרעת תנאים, הפרשות לפנסיה, תשלומי עמלות ועוד. כמו כן המשרד מייצג את העובדים במהלך שיחות שימוע. המשרד אף מייצג מעסיקים בתביעות המתנהלות כנגדם. כך או כך, המשרד מקפיד להתעמק בדוחות השעות ובתלושי השכר של העובדים ומוודא כי לקוחותיו קיבלו את כל מה שמגיע להם במהלך העסקתם.

·         תאונות דרכים – ליווי מרגע הפגיעה, ייעוץ לאורך הטיפול וייצוג נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח במטרה למצות את זכויותיהם ולמקסם את תשלומי הפיצויים המגיעים להם.

·         נזקי גוף - ייצוג נפגעים שנפגעו כתוצאה מתאונות בעבודה, פגיעות ופציעות תלמידים, נפילות ברחוב, תאונות ספורט ועוד, תוך שיתוף פעולה עם רופאים מומחים, כדי להגיע לתוצאות האופטימליות.

·         ביטוח לאומי - ייצוג נפגעים מול המוסד לביטוח לאומי בוועדות הרפואיות, בוועדות נכות כללית, תאונות עבודה, פגיעות ילדים ועוד.

·         תביעות כספיות - המשרד מייצג תובעים ונתבעים בתביעות כספיות בעקבות הפרת חוזים, פגיעה ברכוש וכן מייצגם בסכסוכים כספיים בכל הערכאות המשפטיות ובכל רחבי הארץ.

 

צוות המשרד מקפיד להתעמק בכל תיק ותיק ולגבש אסטרטגיה שמותאמת למאפייני המקרה ולצורכי הלקוחות. צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ונשמח לעמוד לשירותכם.