אחמד רסלאן - נור רסלאן עו"ד

אחמד רסלאן - נור רסלאן עו"ד

27 שנות ניסיון

 • , אעבלין
 • עברית
אחמד רסלאן,נור רסלאן ושות' - משרד עורכי דין מנוהל על-ידי צוות מקצועי עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בעולם המשפט. משרד ותיק בעל מוניטין שנצבר למעלה משני עשורים בהם חרטנו על דגלנו לייצג ולהוביל את לקוחותינו בפני הערכאות המשפטיות השונות בהצלחה רבה וכן בסוגיות המשפטיות המורכבות ביותר תוך בניית אסטרטגיה חדה יסודית ועוצמתית המובילה להצלחה.
ZAP משפטי

עורכי דין? הצטרפו עכשיו!

ZAP משפטי
שם*
אימייל*
טלפון*

אודות המשרד

אחמד רסלאן,נור רסלאן ושות' - משרד עורכי דין מנוהל על-ידי צוות מקצועי עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בעולם המשפט. משרד ותיק בעל מוניטין שנצבר למעלה משני עשורים בהם חרטנו על דגלנו לייצג ולהוביל את לקוחותינו בפני הערכאות המשפטיות השונות בהצלחה רבה וכן בסוגיות המשפטיות המורכבות ביותר תוך בניית אסטרטגיה חדה יסודית ועוצמתית המובילה להצלחה.

שירות במס' שפות (1+)

  יצירת קשר

  תחומי עיסוק

  • משפט מנהלי
  • נזיקין ותאונות
  • משפט מסחרי
  • מקרקעין ונדל"ן
  • פלילי
  • דיני משפחה וגירושין

  כתבות מאת אחמד רסלאן - נור רסלאן עו"ד

  תביעה אזרחית נגררת להרשעה בפלילים: מדריך

  תביעה אזרחית נגררת להרשעה בפלילים: מדריך

  נפגעתם כתוצאה מעבירה פלילית? מבצע העבירה הורשע? אתם זכאים לפיצוי במסגרת תביעה אזרחית נגררת להרשעה בפלילים, הליך מיוחד ההופך את התביעה האזרחית למהירה יותר

  6 דק'

  שאלות מפורומים

  פלילי

  זייפו והשתמשו מחתימתי על הסכם שיתוף ללא ידיעתי,על מנת לרכוש דירות בביניין בו אני גרה.

  למרות תלונותיי הרבות במשטרה ובלשכת עורכי הדין ,לא נעשה דבר ולכן השנים חולפות וטוענים "חוק התיישנות".

  1
  אידה בלש | 22.02.20
  פלילי

  חוק התיישנות. לפי החוק יש 7 שנות התיישנות. בעינייני מחקים 7 שנים ,גורמים לי על כך לעוול, וכך חלפו 32

  הייתי דיירת מוגנת עד שנת 1998. בין השנים 1986 ו1990 ,5 הדיירים שהתגוררו במבנה בו אני גרה בק.ק. (כולל חצר ומחסן) קבלו תביעות פינוי..הצליחו לפנות 4 מהם ללא שום הצדקה,וגרמו לעוול קשה לכולנו. בגלל עקשנותי לצדק וליושר לא הצליחו לפנות אותי ,אבל נגרם לי לעוול בלתי הוגן, אכזרי ולא מתקבל על הדעת. עד היום אני סובלת קשות , היות ולא מצאתי עורך דין הוגן שהיציל אותי מהמצב . אבל אני חייבת לציין כי במשך השנים,רק שופט אחד בשנת 1998 היה הוגן והציל אותי מהמצב בהצעה לרכוש את הדירה כולל מחסן וחצר, ומשפחתי עזרה בעניין....אבל היות ונפלתי בידיים של 3 רמאים ונוכלים שניסו הכל כדי שהעזוב את המקום,כדי לבנות על הגג ועוד... ולא הצליחו, נוקמים בי עד היום למרות שרכשתי לפי החוק ומכרו לי גם חצר שאינה רשומה בטבוא עד היום.... אין מי שיתן לי ביטחון ותשובות . לוקחים ממני כסף רב עד היום ללא תוצאת . מה שנכתב כאן רק קיצו גדול ואני רוצה לדעת מדוע בבתי משפט מחכים 7 שנים ללא תוצאות וכך חלפו 32 שנה ואי אפשר לסבול זאת. נודע לי כי יש אפשרות להמשיך מאבק ולמצוא את הצדק אם הנושא מיוחד .האם הדבר נוכן? האם יש אפשרות להגיש תביעות נגד 3 רמאים ונוכלים( סליחה, אבל זאת האמת)על הגנתי אחרי זמן כה רב? יש עדיין בדרך כתב תביעה נגדי ללא שום הצדקה והגיון...אני ניצולת שואה בת 85 , גרה לבדי, עדיין עובדת בחוסר ברירה כי כל הכנסותיי בוזבזו לתיקונים ושיפוצים הרבים(הכל על חשבוני) ולעורכי הדין, כך שהכנסותיי כניצולת שואה וביטוח הלאומי בובזו ומתבזבזים למטרה. בבקשה תשובתכם חשובה דחופה ....תודה מראש. 9

  1
  אידה בלש | 22.02.20
  פלילי

  שאלה על תסקיר סופי קצינת מבחן

  הפרתי צו הרחקה והגעתי לקצינת מבחן והתקשרתי אליה הרבה זה יכול להוביל לתסקיר סופי שלילי?

  1
  נועה כץ | 18.02.20
  פלילי

  זיוף מסמך לצורך פגיעה.

  מפקד ישיר שלי הוציא חווד לעובד ופעל בכוונת זדון זאת לאחר שלא קיבל את חווד שביצע המנהל שלי ובניגוד לנהלים אמר לקצינת האזרחים להזין זאת. החווד שהוא ביצע עלול לעלות לי בפיטורים, האם זה זיוף מסמך מה שהוא ביצע ?

  1
  אסף טל | 17.02.20
  פלילי

  האם ניתן לבטל זיכוי אשראי מבלי להיקנס?

  גיליתי שגנבו לי מהאשראי 900 שח הודעתי לחברת אשראי וזוכתי אבל רק אחרי הזיכוי גיליתי שזה היה אחי הקטן ואני לא רוצה שיפתחו נגדו חקירה במשטרה השאלה שלי היא ככה: אם אתקשר לחברת אשראי ואבקש לבטל את הזיכוי בטענה שלא ידעתי בזמנו שזה היה אחי האם הם יטענו שאני משקרת ולא יאשרו את הביטול ויפנו למשטרה כדי לפתוח בחקירה והאם הם יחייבו אותי כפול כי אני כביכול "נתפסתי בשקר"?

  1
  אנונימית | 15.02.20
  פלילי

  תליית דגלי פלסטין על מרפסת הבית

  היי, רציתי לדעת האם יש איסור חוקי לתלות דגל פלסטיני על מרפסת הבית? כמו כן, האם יש איזה שהוא חוק שאוסר ללכת על חולצה עליה מודפס דגל פלסטיני? במידה ואכן אסור, מה שוטר יכול לעשות? להוריד את הדגל? לקנוס את התולה? לעכב לחקירה? תודה!

  1
  מרים נ | 28.01.20
  פלילי

  מעבר באור אדום - רישום פלילי?

  אודה לתשובה: היום בשעה 17:00 המתנתי לצורך פנייה שמאלה בצומת (רכוב על קטנוע 125 סמ״ק). אדגיש, כי הצומת הייתה פנויה לחלוטין, דהיינו במשך זמן רב לא חלף רכב משלושה כיוונים שונים. מסיבה שאינה ברורה לי, הרמזור בנתיבי לא התחלף לאור ירוק לאורך דקות ארוכות, ומכיוון שלא חלף בו אף רכב, ביצעתי פנייתי באור אדום. בשלב זה, דלקה אחרי ניידת אשר כרזה עליי לעצור בצד. צייתתי להוראה, ומייד לאחר שעצרתי, הצגתי בפני השוטרת (אשר שוחחה עימי) והשוטר את רישיון הנהיגה שלי. אדגיש, כי נהגתי בשניים בכבוד, יושרה וענייניות, תוך שהשבתי מיידית בשפה גבוהה לשאלותיה והודתי בביצוע העבירה, מבלי ללכת סחור סחור והמצאת תירוצים. השוטרת השתמשה בביטויים כגון ״אתה איתנו?״, ״אז אתה סבבה עם מה שעשית?״, ״זה מה שתגיד במשפט?״, תוך שניכר כי אינה שולטת ברזי הדברים, כשרגע אחד אמרה: ״זה 1,000 ש״ח קנס ו- 10 נקודות״, ברגע שני אמרה: ״זה 1,500 ש״ח קנס ו- 12 נקודות״, וברגע שלישי אמרה: ״זה שלילת רישיון בטוח״. מכיוון שהדגשתי בפניה כי היא צודקת ולא הבעתי כול עוינות ו/או וויכוח, אמרה זו לבסוף כי היא רק מציינת את הדבר במחשב (אותו נשאה בידיה), וכי הדברים רשומים ומצויינים, ובמידה ואבצע עבירת תעבורה בעתיד, או אז אענש. ניכר כי מדובר בטיפול לא מקצועי מצידה, וכי היא איננה מנוסה בעבודתה. שאלתי הינה: האם ייתכן כי כך נגמר הדבר? האם יש אפשרות כי לבסוף כן ישלח קנס / אזומן למשפט וכו׳? *אדגיש כי רישומי הפלילי חשוב לי, ולמיטב הבנתי, מעבר באור אדום היא עבירה חמורה אשר כן עלולה להיכלל במרשם הפלילי. תודה.

  1
  רוני מור | 11.01.20
  פלילי

  האם מותר לי בתור אדם פרטי כעסק להציע שירותי ייעוץ משפטי,

  האם מותר לי בתור אדם פרטי כעסק להציע שירותי ייעוץ משפטי, או סיוע משפטי לאנשים פרטיים או שזה עבירה על החוק? (כמובן ואני מצטט שאני לא עורך דין ומודיע ללקוחות שאני לא עורך דין)

  1
  רונן לוי | 07.01.20
  פלילי

  האם מותר להקליט עובד ציבור

  שלום רב, רציתי לברר האם חוקי להקליט פקידה בלשכת התעסוקה שזימנה אותי לפגישה בעמדתה? למיטב הבנתי הדבר מותר, אך כשהפניתי את השאלה לפניות הציבור של לשכת התעסוקה קיבלתי את התגובה הבאה "אם מתאמת ההשמה מרגישה שזה פוגע בפרטיותה, היא רשאית להפסיק את מתן השירות." תודה על עזרתך

  1
  דניאל וינשטיין | 23.12.19
  פלילי

  האם ניתן לתבוע פלילית מי שמגיש תלונות

  האם ניתן לתבוע פלילי, או אחר, אדם שמגיש תלונות שווא למשטרה? כידוע יש חוק חובת דווח במקרים של אלימות בסביבה הקרובה. בבנין שלנו יש זוג, שמפריע כל הלילה וישן במשך היום, מאז שהועד העיר לו שהם מעירים את כל הבניין כל לילה, הוא מגיש תלונות שווא נגד שכנים. משמיע למשטרה הקלטות שקריות של צעקות לעזרה בגין סכנת רצח. לגבי הדירות הסמוכות אליהם, המשטרה מגיעה באמצע הלילה, מעירה את כל הבניין, במקרים מסויימים רצו לפרוץ דלת כי השכנים לא התעוררו. וחוזר על עצמו. עד כה, המשטרה לא חקרה את מגיש התלונות, אמרו שהם מחויבים לבוא לכל פניה ולבדוק אותה. בכל המקרים השכנים הוערו תושאלו, נאמר להם שאין כלום לא שמעו כלום לא היה כלום. סגרו את הארועים. ככה זה כל הזמן. מדובר בזוג מתוחכם שמתעלל בשכנים ומנצל את החוק לרעה. האם ניתן לטפל בנושא במידור הפלילי? או אחר.מדועה משטרהה לא קושרת את כל המקרים לכלל הבנה שמשהו מטרטרר אותה סתם.נודה על עצה מעשית.

  1
  איתן שאלה | 02.12.19
  פלילי

  הודעה לפני רצח - הודאה אחרי רצח ?

  אדם איים על מישהו שירצח אותו, ושיהיה על מצפונו כאשר ימות, ולמחרת אותו אדם נרצח. וכן הודיע לאותו אדם שהוא ירצח עוד מספר אנשים, ואותם אנשים מתו אחר כך מוות לא טבעי. האם אפשר להרשיע אותו על סמך זה?

  1
  חמו | 27.10.19
  ייצוג בבית משפט – ליטיגציה מסחרית-אזרחית

  האם הדיירים צריכים לספוג את עלויות התיקון?

  שלום שמי ניר מעתוק ואני פונה לייעוץ לגבי סוגייה שקשורה לדיירים מבוגרים בשכונת קרית שלום שבדרום תל אביב. דיירים אלא מבוגרים ובעלי רמה סוציו אקונומית נמוכה אשר אין ביכולתם תקציב לעורכי דין וכמו כן אין להם את הזמן או הכח להתמודד עם עיריית תל אביב. מדובר על בניין רכבת ששתי כניסות (סה"כ 16 דירות) מקבלות כבר מספר חודשים קנסות מהעירייה . הסיפור הוא כדלהלן: לפני מספר שנים הגיעו פקחים לבניין וביקשו לסדר גישה (שיפוע/ירידה) לעובדי הזבל על מנת להקל עליהם בהוצאת פחי הזבל מחדר הזבל וכמו כן לדאוג שמכוניות לא יחסמו גישה זו. דיירי הבניין טיפלו בבעיה זו על חשבונם. לאחר זמן מה נכנס פקח חדש לעירייה ודרש תאורה בחדר הזבל (שנמצא תחת כיפת השמיים) גם זה טופל. אך עכשיו הגיע שוב פעם פקח חדש שדורש שייבנו לו כביש גישה מיוחד וארוך מאוד שדורש לשבור את קירות חדר הזבל ודורש המון כסף מדיירי הבניין. עד שזה לא מטופל הם סופגים קנסות מזה מספר חודשים. יש לציין שזה בניין רכבת ישן מלפני עשרות שנים,  חדר הזבל הוא חיצוני ותחת כיפת השמיים . הדיירים אשר גרים בשיכונים אלא אינם יכולים לעמוד בעלויות אלא אשר נובעות כל הזמן מפקחים אשר נכנסים לתפקיד וכל זמן מה באים בדרישות חדשות. אודה לכם על כל עזרה או באם אינכם חכולים לעזור אז אולי להמליץ על מי שכן או על דרך התמודדות בנושא. ניר מעתוק  054-7808872 טלפון 077-7040885 פקס nirmaatuk@gmail.com

  1
  ניר מעתוק | 20.10.19