נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

יאיר רגב עורך דין פלילי

22
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
סיגל 14, יבנה
סיגל 14, יבנה

עו"ד יאיר רגב הינו סניגור פלילי בעל ניסיון רב בהגנה וליווי חשודים במהלך חקירות במשטרה ובמשפט. עו"ד רגב בעל מומחיות לייעוץ והכנת חשודים לחקירה פלילית וייצוג בהליכי מעצר ושחרור בערובה, התמקדות בייצוג חשודים ונאשמים. בעברו שירת במשטרת ישראל 27 שנים ומילא בה תפקידים מרכזיים במערך החקירות.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד יאיר רגב הינו סניגור פלילי בעל ניסיון רב בהגנה וליווי חשודים במהלך חקירות במשטרה ובמשפט. ייעוץ והכנת חשודים לחקירה פלילית וייצוג בהליכי מעצר ושחרור בערובה, התמקדות בייצוג חשודים ונאשמים.  

עו"ד יאיר רגב עוסק בכל תחומי המשפט הפלילי והדין המשמעתי בצה"ל, משטרה ושב"ס.

בעבר שירת במשטרת ישראל 27 שנים ומילא בה תפקידים מרכזיים במערך החקירות. בין היתר שימש כעוזר לראש האגף לחקירות למלחמה בפשע, ראש מפלג חקירות כלכליות וביטחוניות ביאחב"ל, ראש לשכת החקירות במרחב השפלה ועוד.

במסגרת תפקידיו במשטרת ישראל, ניהל עו"ד רגב חקירות מן המורכבות והרגישות שידעה המשטרה, וביניהן גם חקירות בעבירות של ריגול ובגידה. השתתף בחקירות בינלאומיות של מימון ארגוני הטרור יחד עם רשויות אכיפת החוק בארה"ב ואירופה, ואף ניהל מספר רב של חקירות כנגד ארגוני הפשיעה הפעילים בישראל, ופענח מקרי שוד ורצח רבים.

בין החקירות הרבות שניהל רגב או שבהן השתתף, ניתן למנות את החקירות בעניינם של השרים יצחק מרדכי וסלאח טריף, חברת הכנסת נחמה רונן, איש העסקים הרוסי צבי בן ארי (גרגורי לרנר), החטיפה והרצח של הנער אופיר רחום, אלחנן טננבוים, קריסת גשר שפירים, פרשת "האי היווני", פרשת קריסת הבנק למסחר, חיסול ספינות הקזינו באילת ועוד.

חזונו המקצועי של רגב כסנגור, הוא בהענקת ייצוג משפטי אישי, מקצועי ואיכותי ללקוחותיו תוך דאגה לקידום מכלול האינטרסים שלהם לאור הסביבה המשפטית המשתנה.

שותף בכיר במשרד יאיר רגב ושות' משרד עורכי דין .

המשרד מעניק טיפול משפטי כולל ואישי החל משלב החקירה משטרתית, מעצר הימים, מעצר עד תום ההליכים, הגשת כתב אישום, ניהול המשפט וחקירת העדים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ייצוג כללי מול הערכאות המשפטיות השונות.

ייצג לקוחות רבים במשפטים פלילים במגוון רב של עבירות, בבתי הדין הצבאיים, משטרת ישראל ושב"ס (שירות בתי הסוהר), מנוסה מאוד בתיקים סבוכים בגין עבירות הקשורות לארגוני פשיעה, "צווארון לבן" והלבנת הון.

שילוב ניסיון וידע רב-תחומי מעמיק במשפט פלילי, עבירות כלכליות וחקירות אישי ציבור, מעניק לעו"ד רגב יתרון ייחודי וערך מוסף בניהול תיקים פליליים סבוכים ורגישים.

טלפון נוסף: 08-9428783

054-6951781

 

התמחות מיוחדת בייצוג אסירים בוועדות שחרורים ועתירות אסירים להטבת תנאי המאסר, תוך הערכת הסיכוי לשחרור מוקדם ממאסר עוד בטרם הדיון.

כן, עוסק המשרד בהגשת בקשות חנינה, בקשות למחיקת רישום פלילי, עררים כנגד עילת סגירת תיק פלילי (חוסר עניין לציבור, חוסר ראיות מספיקות), עיכוב הליכים, ייצוג בשימוע טרם הגשת כתב אישום ועוד.

ראיונות וידאו

עו"ד יאיר רגב

כיצד מתנהגים בעת מעצר או זימון לחקירה במשטרה? עו"ד רגב מסביר את השלבים הקריטיים בתחילת התהליך.

עו"ד יאיר רגב - כתב אישום

עו"ד רגב מסביר, מדוע כה חשוב להיערך ולשכור שירותיו של עורך דין פלילי, לקראת שימוע לפני הגשת כיתוב אישום.

מדריכים משפטיים

חדשות המשרד

 • הודה שהכה את אשתו ואיים על חייה, אך הרשעתו בוטלה מטעמי שיקום

  27.04.2015 open news close news

  במהלך ויכוח סוער, ניגש הנאשם, המיוצג ע"י עו"ד יאיר רגב, לאשתו וסטר לה בחוזקה כי המרתה את פיו. למחרת, הוא הציף את אשתו במסרונים מאיימים בהם איים על חייה.

  הבעל הודה במעשים שיוחסו לו בכתב האישום, והורשע בתקיפת בת-זוג בנסיבות מחמירות ובריבוי עבירות איומים.

  הנאשם עבר הליך שיקום משמעותי, והשופטת קיבלה את המלצת שירות המבחן' ביטלה את ההרשעה והטילה על הנאשם 140 שעות של"צ, צו מבחן למשך שנה וחצי ועוד.

 • שחרור חשוד בעבירה של שוד למעצר בית בשל מחדלי חקירה

  05.05.2015 open news close news

  שופטת מעצרים הורתה על שחרור חשוד בעבירה של שוד של טלפון נייד למעצר בית בשל מחדלי חקירה.

  לאחר מעצרו, החוקרים הגישו בקשה להארכת מעצר שנייה למשך 5 ימים לצורך ביצוע פעולות חקירה.

  עו"ד יאיר רגב, שייצג את החשוד, טען כי המשטרה לא ניצלה את הארכת המעצר הראשונה שניתנה לה, לא חקרה כלל את החשוד ולא ביצעה כל פעולת חקירה שהוזכרה בדו"ח הסודי.

  בית המשפט קבל את הבקשה, והורה על שחרור החשוד למעצר בית מלא לשבוע.

 • השעיית מנהל בי"ס בדרום בעקבות תלונה על הטרדה מינית

  17.09.2015 open news close news

  לאחרונה, מנהל בית ספר הושעה מתפקידו לאחר שמאבטחת התלוננה על הטרדה מינית מצדו.

  לדברי עורכי הדין יאיר רגב וטלי גוטליב שמייצגים את המנהל: "מדובר במנהל מסור הנוהג בכל סובביו בכבוד ובענווה. בהלם ובעלבון מצא עצמו מתמודד עם טענה כי התכתב בוואטסאפ עם גברת אשר אינה עובדת תחתיו, ואשר אין ביניהם כל יחסי מרות".
  לדברי עורכי הדין, המנהל הדף את הטענות השקריות בעניין ההטרדה, והדגיש כי אותה אשה פנתה אליו במסרונים שוב ושוב, אך אותם היא בחרה שלא להציג.