נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רבקה האוזר - משרד עו"ד

0
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' שאול המלך 39 בנין D -הדר דפנה, קומה 6 תל אביב
שד' שאול המלך 39 בנין D -הדר דפנה, קומה 6 תל אביב

עו"ד האוזר עוסקת רק בתחום הפלילי ומייצגת חשודים ונאשמים בעבירות פליליות מגוונות, ומלווה את הלקוח לאורך כל התהליך המשפטי, החל משלב המעצר, דרך ייעוץ בחקירה ועד לניהול תיקים בבתי המשפט.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עורכת דין רבקה האוזר סיימה לימודי תואר ראשון במשפטים (LL.B) בהצטיינות ומסיימת תאור שני במשפטים (LL.M) באוניברסיטה העברית. עו"ד האוזר עוסקת רק בתחום הפלילי ומייצגת חשודים ונאשמים בעבירות פליליות מגוונות, ומלווה את הלקוח לאורך כל התהליך המשפטי, החל משלב המעצר, דרך ייעוץ בחקירה ועד לניהול תיקים בבתי המשפט. 

עו"ד רבקה האוזר זמינה 24 שעות ביממה, ומעניקה פגישת ייעוץ ראשונית בחינם. בפגישה זו, עו"ד האוזר פורסת בפני הלקוח את המצב המשפטי שבו הוא נמצא, ומציגה את האפשרויות המשפטיות שעומדות בפניו. משרדה ממוקם בבית הדר דפנה בתל אביב, בקרבת בתי המשפט השלום והמחוזי בתל אביב. הקרבה הפיזית של המשרד לבתי המשפט, כמו גם ההיכרות המעמיקה של המערכת וגורמי אכיפת החוק מאפשרים לה לייעל ולזרז תהליכים רבים.

משפט פלילי משפיע באופן דרמטי על חיי החשוד או הנאשם ומשפחתו, ולכן חשוב במיוחד לקבל ייעוץ מקצועי בכל שלבי התהליך. לעו"ד רבקה האוזר ניסיון רב במתן ייעוץ משפטי לחשודים, ובמידת האפשר, בסגירת תיקים פליליים בטרם הגשת כתב אישום. עו"ד האוזר מגייסת את כל הידע המקצועי שלה, כמו גם את ההיכרות המעמיקה שלה עם מערכת אכיפת החוק במטרה לעזור ללקוחותיה להשיג את התוצאה הטובה ביותר.