נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רווה ושות' - משרד עורכי דין

0
שנות נסיון
עברית
עברית
בן יהודה 1, ירושלים
בן יהודה 1, ירושלים

עו''ד רמה רווה בוגרת האונ' העברית, שימשה כמנהלת כספים בחברה גדולה, מתמקדת בעיקר במשפט אזרחי-מסחרי ועבורה הקמת משרדה היא סגירת מעגל. עו''ד פארס חסונה בעל ניסיון של 19 שנים, ייסד את מחלקת הגבייה של חברת החשמל במזרח ירושלים, מתמחה בחדלות הפירעון ומייצג את כל לקוחותיו לאורך ביצוע עסקאות נדל''ן גדולות.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

רווה ושות' משרד עו''ד מנוהל על ידי עו''ד רמה רווה, שלאחר סיום לימודי הכלכלה, כיהנה במשרה בכירה בחברה בינלאומית, הכוללת ניהול כספים בעבור אנשי עסקים בעלי הון רב. החליטה לעזוב את הפגישות הגורליות והחליפות, במטרה להגשים את החלום להיות עו''ד וסיימה את לימודיה בהצטיינות. עו''ד חסונה ייסד את העמותה לבוררות במקרים של תושבי מזרח ירושלים, בזכות הידע העשיר שצבר ברבדים העמוקים ביותר בתחום ההוצאה לפועל, ניצבות מאחוריו הצלחות רבות.

 

עו''ד רווה ועו''ד חסונה מבינים את מורכבות ורגישות המצב בו אתם מצויים. מעניקים את השירות המשפטי ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן יחס אישי ובניית תכנית אסטרטגית, המותאמת אישית להשגת טובתכם. מציבים את מימוש האינטרסים שלכם בראש סדר העדיפות, מספקים ליווי צמוד לאורך כל ההליכים, תוך שנאבקים למענכם וחותרים לסיים באופן האידאלי ביותר עבורכם.     

 

תחומי העיסוק:

·         דיני עבודה – ייצוג עובדים ומעסיקים בכל הקשור ליחסים וענייני עבודה, עריכת חוזי עבודה, זכויות עובדים, זכויות נשים, הטרדה מינית, פיצויי פיטורין, פיטורין שלא כדין, ליווי שוטף לחברות, פנסיה, ביטוח לאומי והליכי שימוע.

 

·         חדלות פירעון – ייצוג זוכים וחייבים מול כל הרשויות והגופים הרלוונטיים, הגשת בקשות למניעת נקיטת הליכים והטלת הגבלות, למשל, צו עיכוב יציאה מהארץ, מניעת שלילת הרישיון ולצורך קבלת הפטר. בנוסף לכך, פועל המשרד להסדרה ולפריסת החובות, הוצאה לפועל, פשיטת רגל, גביית חובות, איחוד תיקים והסדרי נושים.

 

·         דיני מקרקעין – ייצוג קבלנים, רוכשים ומוכרים בביצוע עסקאות מכר, בדיקת היתכנות וכדאיות העסקה, קניית דירות יד ראשונה מקבלן, רכישת דירות יד שנייה, עסקאות קומבינציה, ליווי עסקאות קנייה ומכירה של מגרשים, נכסים ומרכזים מסחריים, שכירות, בתים משותפים, פירוק שותפות ופינוי דייר.  

   

·         דיני תאגידים – ייצוג חברות, הקמה ורישום עסקים, פירוק חברות, עריכת הסכמי שותפות, רישוי נותני אשראי והרמת מסך .

 

·         צוואות וירושות – עריכת צוואות לפי בקשת המצווה, באופן שימנע התנגדויות בעתיד ויבטיח את קיומה של הצוואה. ניהול עיזבונות, צו ירושה ועוד.

 

·         ליטיגציה – ייצוג בבתי המשפט בעיקר בתביעות כספיות, אזרחיות, מסחריות, נזיקין והגשת בקשות להוצאת צווים זמניים.

 

 

רווה ושות' משרד עו''ד יעמוד לרשותכם בכל שאלה, התקשרו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ.