נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שמשון דוידי - משרד עורכי דין

15
שנות נסיון
עברית
עברית
הרצל 91, באר שבע
הרצל 91, באר שבע

עו"ד שמשון דוידי מספק שירותים משפטיים איכותיים בתחומי דיני המשפחה ופשיטות הרגל. המטרה של עו"ד דוידי היא קודם כל למנוע פגיעה בילדים המעורבים בתיקי גירושין, ובמקביל להגן בנחישות על האינטרסים של הלקוחות שלו. המשרד ממוקם בבאר שבע, ומשרת קהל גדול של לקוחות מכל אזור הדרום.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין שמשון דוידי ממוקם בבאר שבע, ומטפל בתחומי דיני המשפחה ופשיטות הרגל. המשרד משרת בנאמנות אנשים רבים מהעיר באר שבע ומאזור הדרום כולו, כאשר כל הלקוחות זוכים לייצוג משפטי מקצועי מהשורה הראשונה, וליחס אישי. בכדי לעזור ללקוח למצוא את דרכו בתהליך הגירושין המסובך, המשרד עובד בצמוד עם פסיכולוגים, עובדים סוציאליים וחוקרים פרטיים, שיחדיו מצליחים לגבש את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח. בכל מקרה, המטרה הראשונה במעלה עבורנו היא לשמור על האינטרסים של הקטינים שמעורבים בהליך המשפטי, כאשר חשוב לנו לצמצם ואף למנוע פגיעה בילדים של בני הזוג לשעבר.

תחומי עיסוק

במשרד מטפלים במכלול הנושאים הנוגעים לגירושין, לרבות: גירושין, משמורת ילדים, פירוק שיתוף ברכוש (כולל דירה ותכולתה, רכב, חשבונות הבנק ועוד). כמו כן, במשרד ניתן מענה להליכים שונים של פשיטות רגל.