נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

ד"ר שלהב קמחי - רופאה ועורכת דין

25
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
ביטרמן 9, פתח תקוה
ביטרמן 9, פתח תקוה

משרדה של עורכת הדין דר' (לרפואה) שלהב קמחי מייצג נפגעי רשלנות רפואית ותאונות דרכים מול חברות הביטוח ובבתי המשפט. העובדה שעורכת הדין דר' קמחי הינה גם רופאה בהכשרתה מהווה יתרון אדיר בניהול התיקים בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי מתמחה בייצוג נפגעים שנגרם להם נזק כתוצאה מטיפול רפואי בתביעות רשלנות רפואית כנגד כל גורמי המערכת הרפואית – בתי חולים פרטיים וציבוריים, קופות חולים, משרד הבריאות, מכונים רפואיים, קליניקות ומרפאות, וכנגד כל חברות הביטוח. בנוסף מטפלת עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי בתביעות בגין תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, תביעות כנגד העיריות בגין מפגעים, ותאונות בגין פגיעות גוף קשות אחרות.

 

משרד עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי פועל כ"משרד בוטיק", דהיינו, עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי מטפלת באופן אישי בכל תיק.

 

התשלום לעורכת הדין שלהב קמחי הינו אחוזים מהסכום שמקבל הלקוח בתום ההליך, כך שהצלחה של הלקוח הוא הצלחה שלה.

 

בתחום הרשלנות הרפואית מטפלת עוה"ד ד"ר שלהב קמחי בתביעות בנושאים הבאים:

 

• מיילדות וגניקולוגיה – תביעות בגין נזקים ליולדת, לעובר ולתינוק בתחום רפואת הנשים והיולדות, ההריון, הלידה, והתקופה שלאחר הלידה. תביעות בגין איבחון לא נכון או אי איבחון מומים באולטרא סאונד, אי ביצוע בדיקות במהלך ההריון או לפניו (כמו תאי זאקס, ציסטיק פיברוזיס או בדיקות גנטיות אחרות), ניהול כושל של הלידה, לידת תינוק מת, פגוע, או עם מומים מולדים, מקרים של שיתוק מוחין או כליאת (פרע) כתפים (ERB), לידות של עובר גדול, לידות מכשירניות (לידת ואקום, לידת מלקחיים) שגרמו נזק, ניתוח קיסרי על סיבוכיו, התמהמהות בביצוע ניתוח קיסרי או אי ביצוע ניתוח קיסרי כשנדרש, נזקים לשלפוחית השתן או לרחם בעקבות הלידה, ועוד. 

• כירורגיה – נזקים בעקבות ניתוחים, טכניקות ניתוח שגויות שגרמו לנזק, ניתוח שבוצע על אף שניתן היה להסתפק בטיפול שמרני וגרם לנזק, ניתוח שלא בוצע במועד, אי איבחון מצבים כירורגים דחופים כמו אפנדיציטיס (דלקת התוספתן), חסימת מעים או בקע (הרניה) כלוא במועד, אי איבחון גידולים או ממאירויות במערכת העיכול במועד, היעדר הסברים נאותים לפני הניתוח ועוד. 

• אורולוגיה – נזקים לשלפוחית השתן, לאשך או לאשכים, נזק לכליות, אי איבחון תסביב האשך, אי איבחון אשך טמיר, אי איבחון סרטן שלפוחית השתן או ממאירויות אחרות  ועוד. 

• קרדיולוגיה וניתוחי לב – נזקים כתוצאה מאי איבחון וטיפול לקוי במחלת לב, לרבות קרדיומיופטיות, אוטם שריר הלב (התקף לב), תעוקת לב יציבה ובלתי יציבה, הפרעות קצב ואריתמיות, אי ביצוע בירור קרדיאלי כמו ארגומטריה (מבחן מאמץ), הולטר, מיפוי לב או צנתור במועד, שחרור מוקדם של חולה מחדר המיון,  טיפול לא נכון במחלת לב, נזקים בצנתור ובניתוחי לב וכד'. 

• הרפואה הפנימית ורפואת המשפחה – לרבות כשל בתקשורת בין רופא המשפחה לרופא המומחה, אי איבחון מחלות במועד, ולרבות בתחומים המטולוגיה, נפרולוגיה, ריאומטולוגיה (מחלות פרקים), גסטרואנטרולוגיה, מחלות פרקים, וכד'. התביעות יכולות להיות מוגשות כנגד כל קופות החולים (כללית, מאוחדת, לאומית ומכבי). 

• אונקולוגיה – איחור באיבחון גידולים ממאירים וסרטן, איבחון מוטעה של גידולים שפירים כממאירים, או טיפול לא נכון בחולים אונקולוגים. 

• עיניים – לרבות ניתוחי לייזר לתיקון קוצר או רוחק ראיה, ניתוחי גלאוקומהשגרמו לנזק לעיניים או לראייה, טיפול לא נכון או שגוי בקטרקט (ירוד), בעיות בקרנית, ניתוחי עפעפיים שהסתיימו בנזק, ניתוחים אסורים לחולי קרטוקונוס, טיפולים או ניתוחים שגרמו לעיוורון בעין אחת או בשתי עיניים. 

• נוירוכירורגיה ונוירולוגיה – לרבות ניתוחי מוח, עמוד שדרה או חוט שדרה שגרמו נזק בלתי הפיך, אי איבחון גידולים, גידולי בלוטת ההיפופיזה (יותרת המוח)שלא אובחנו או לא טופלו במועד וכנדרש, זיהומים, מורסות, איבחון וטיפול לא נכון בבעיות נוירוכירורגיות או נוירולוגיות, אי טיפול בנוגדי קרישה או טיפול מופרז או ביתר בנוגדי קרישה, נזק בניתוחי גב, פריצות דיסק וכד'. 

• רפואת ילדים וילודים – נזקים שנגרמו ברפואת פגים ונאונטולוגיה, אי איבחון ואי טיפול במועד בבעיות שגרמו או הותירו לילד נזק בלתי הפיך, בעיות שנגרמו לילוד במהלך הלידה, אי אישפוז במועד שגרם לנזק, אי השגחה במוסדות וכד'. 

• רדיולוגיה – אי איבחון או איבחון מוטעה של מחלות או מומים באמצעי ההדמייה כמו רנטגן, ממוגרפיה, אולטרא סאונד, CT או MRI. 

• מרדימים – הרדמה המסתיימת במוות, שיתוק או נזק לצמיתות. 

• אורטופדים – נזק כתוצאה מאי איבחון וטיפול לקוי בשברים או בגידולים בעצמות ובשרירים. 

• רפואה דחופה וחדר מיון – לרבות אי איבחון או איבחון מוטעה של מחלות בחדר המיון, מתן טיפול לא נכון או מוטעה בחדר המיון, אי אשפוז או שחרור מוטעה הביתה וכד'. 

• רפואה אסתטית וכירורגיה פלסטית – לרבות ניתוחים פלסטים של האף, האוזנים, החזה, השדיים (הרמת חזה, הגדלת חזה, הקטנת חזה, החדרת תותבים), טיפולי לייזר שגרמו לכוויות ולצלקות, שאיבת שומן מבטן ו/או ירכיים, מתיחת פנים, עפעפיים, ירכיים וכד'.

 

בנוסף מטפל המשרד בנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ונזקי גוף כתוצאה מתאונות קשות אחרות כמו תאונות תלמידים במוסדות החינוך (גני ילדים ובתי ספר), נפילות ופציעות בתחום הציבורי (ברחוב, על מדרכות לקויות), תאונות בקניונים, תאונות כתוצאה ממתקני ספורט, שעשוע ונופש (לרבות תאונות בבתי מלון), תביעות כנגד הביטוח הלאומי (נכות כללית, נכות מעבודה וכו').

ראיונות וידאו

עו"ד וד"ר שלהב קמחי

מדוע חשוב לבחור עו"ד שהוא גם רופא בתביעות רשלנות רפואית?

עו"ד וד"ר שלהב קמחי

קשר השתיקה בין הרופאים: האם עדיין קיים?

מדריכים משפטיים

חדשות המשרד

  • התקבלה תביעת רשלנות רפואית נגד איכילוב: התובע יקבל כשני מליון ₪

    04.01.2015 open news close news

    ביהמ"ש קבל את טענות ב"כ התובע, עו"ד ד"ר שלהב קמחי, וקבע כי הטיפול בתובע, אשר הגיע לביה"ח, לאחר שנפל מעץ וסבל משבר בירך, היה לקוי מתחילתו ועד סופו. נקבע, כי הן המתיחה העורית שבוצעה בתובע והן המעקב לאחריה, היו רשלניים.