נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד שני כנפו מרגוליס

7
שנות נסיון
עברית
עברית
אורט 18, אשדוד
אורט 18, אשדוד

עו"ד שני כנפו מרגוליס בעלת ניסיון רב, החלה לעבוד במשרד עורכי דין כבר בשנתה הראשונה ללימודים ומתמקדת בעיקר בהוצאה לפועל ובדיני מקרקעין. צברה ידע עשיר בכל הרבדים העמוקים, דוגלת ביחס ללקוחותיה בגובה העיניים, מבינה ומתחשבת במכלול צורכיהם ומקפידה על זמינות ברמה הגבוהה ביותר.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד ממוקם בבניין משרדים חדש באשדוד. המשרד מעניק את מיטב השירותים המשפטיים לכל לקוחותיו הפרטיים והעסקיים. לאור העובדה שצוות המשרד הינו צעיר ורענן,הצוות מצליח להגיע לפתרון הטוב ביותר והנכון ביותר עבור לקוחותיו. בנוסף לתחום העיסוק העיקרי של המשרד בתחום הנדל"ן על רבדיו, פועל  המשרד גם בתחומים השונים, בין היתר, הוצאה לפועל, פשיטות רגל וכיו"ב, דיני חברות, צוואות וירושות והסכם ממון. תחילה עו''ד כנפו מרגוליס בוחנת את מצב הדברים ולאחר מכן תוך שיתוף מלא של הלקוח והתחשבות מלאה ברצונותיו מגבשים תכנית אסטרטגית תוך התחשבות בהשקפת הלקוח אל מול הייעוץ האסטרטגי של צוות המשרד בכדי להגיע לפתרון האידיאלי ביותר עבור הלקוח  

תחומי העיסוק:

·נדל"ן – דיני מקרקעין, עסקאות מכר יד שניה וייצוג ברכישת בית מקבלן, שכירות, הסכם שיתוף, פירוק שותפות, עריכת חוזים, מגרשים, כל סוגי הנכסים, מיסוי מקרקעין, רישום/תיקון בית משותף, דואג לבצע עבורכם את ההליכים באופן החלק והמקצועי ביותר. מדובר בעסקאות שעבורן הלקוחות לוקחים משכנתא, הלוואות או מוכרים נכס, לכן מומלץ לקבל סיוע מעו''ד מנוסה, שתנהל עבורכם את התהליך מול כל הגורמים הרלוונטיים, תעדכן אתכם לגבי הפטורים וההקלות להם אתם זכאים ככל ומגיעה לכם הזכאות.

 

·הוצאה לפועל – המשרד מתמחה במחיקת חובות בהליך חדיש, פשיטת רגל, צו הפטר, חדלות הפירעון, ניהול הליכים מול הרשויות וגביית חובות. ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה על הוצאת דרכון, הגבלה על רישיון הנהיגה ועיקולים על משכורת וחשבון בנק. עיכוב הליכים, פתיחת חשבון עו"ש לחייבים, בקשה להפטר, איחוד תיקים, הסדר חוב וייצוג זוכים וחייבים.

 

 

עו"ד שני כנפו מרגוליס תעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות, התקשרו למשרד עוד היום.