נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שפיגל & שפיגל, משרד עורכי דין

עו"ד שפיגל דוד
36
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
קרית שמונה
קרית שמונה

עו"ד דוד שפיגל, עומד בראש המחלקה הפלילית של שפיגל & שפיגל, משרד עורכי דין. ברשותו ניסיון עשיר בניהול תיקים מורכבים מאוד. המפורסם שבהם הוא התיק של רומן זדרוב, שחשוד ברצח הנערה תאיר ראדה. ביחד עם אשתו, עו"ד גליל שפיגל, הוא ניהל את התיק המאתגר, שקיבל חשיפה נרחבת בתקשורת.

בשנת 1985 הקימה עו"ד גליל שפיגל את משרדה המשותף לה ולעו"ד דוד שפיגל, בעלה. היא אמונה על מחלקת משפחה ותעבורה ואוחזת בניסיון רב בדיני משפחה, גירושין, מזונות, דיני משפחה, מזונות, הסדרי ראיה, משמורת, נהיגה בשכרות, עבירות מהירות, נהיגה בזמן פסילה ועוד. כמו כן מתמחה בנושאי הריגה, גרימת מוות ברשלנות וכד'.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

כבר למעלה מ- 30 שנה עו"ד גליל שפיגל ועו"ד דוד שפיגל עובדים יחדיו במשרדם העצמאי שבקריית שמונה. יחד הם מספקים מענה משפטי מקיף בכל הנוגע לתחום הפלילי, בתחום המשפחה ובתחום התעבורה.

 

תחומי התמחות

·         דיני תעבורה עבירות תנועה, נהג חדש, נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת

·         דיני משפחה וירושות צוואות, הסכמי גירושין, אפוטרופוס, ידועים בציבור, הסכמי ממון, מזונות והסדרי ראייה

·         דיני פלילים  הארכות מעצר, טיפול בתיקים פליליים מורכבים; אונס, הריגה, שימוש בסם, אלימות במשפחה; ייצוג בבית דין צבאי וייצוג בבית משפט לנוער

 

צוות המשרד עומד לשירותכם

צוות המשרד משתף פעולה ועובד לעתים קרובות על תיקים משותפים, במטרה להביס את הצד השני, ולדאוג לאינטרסים של לקוחותיו. הדינמיקה הבינאישית בין עורכי הדין וכן ההיכרות המעמיקה שלהם עם תחומים שקשורים זה בזה, מאפשרת להם לספק לכם את המענה האידיאלי לעניינכם.

 

 

לתיאום פגישת ייעוץ ולפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד.