עו"ד שולה רוזנברג ויצחק טל

077-9968247 חיוג

הרצל 190, רחובות

  • שנות ניסיון (32)
  • אנגלית, עברית

התמחויות המשרד

מדריכים משפטיים של המשרד

  • תעבורה  / משפט תעבורה - האם וכיצד ניתן לקצר את תקופת השלילה?
    דירוג גולשים

חדשות המשרד – מבזקים

נסעה באור אדום, וקבלה קנס כספי וחודש על תנאי בלבד

בחורה צעירה, שטרם מלאו לה 24 שנים, בעלת רשיון נהיגה (נהגת חדשה), נסעה באור אדום. הנהגת עברה באור אדום בכפר סבא, נווה ימין צפון.

בדיון בביהמ"ש בפתח-תקווה (אצל השופטת רות וקסמן), נגזר עונשה של הנהגת: 750 שקל קנס וחודש על תנאי למשך שנה. 

עו"ד שולה רוזנברג, אשר ייצגה את הנהגת, מציינת שזהו עונש קל מאוד, ואף לא כלל שלילה.

המשטרה בקשה הארכת מעצר. הגנן הפלסטינאי שוחרר

לפני  קצת יותר משבועיים, בישוב אלפי מנשה, אשה בת 84 התלוננה כי קטין בן 17 מג'לג'וליה, אשר העסיקה אצלה, סמם אותה בעת שהחדיר סם לקפה, וגנב ממנה טלפון נייד וכסף מזומן.

יחד איתו עבד אצלה מספר שנים גנן פלסטינאי, ועלה חשד כי השניים חברו יחדיו לגניבת הכספת שבביתה. השניים נעצרו. הבגיר הפלסטינאי היה מיוצג בשלב הראשון על ידי עו"ד מאזור שכם, והכחיש המעשים המיוחסים לו. הקטין נחקר, הודה במעשה, וטען שמי שהביאו לישוב אלפי מנשה, הוא הבגיר. 

הבגיר הובא לבית המשפט הצבאי בסאלם ליד ג'נין. הקטין הובא לבית המשפט בפתח תקווה, שם הוארך מעצרו.

יצויין, כי הבגיר הוא אב ל- 2 ילדים , ללא עבר פלילי, ומעצרו הוארך בבית הדין פעמיים. בדיון האחרון המשפחה פנתה אל הח"מ. ביום 13.12.15 הח"מ הופיעה בבית הדין הצבאי, לשם הובא הבגיר בפעם השלישית, ושוב ביקשה המשטרה הארכת מעצר. לאחר חקירה ארוכה, החליט בית הדין על שחרורו בהפקדה כספית של 2,500 ש"ח ובערבות אישית. הבגיר חזר לעבודתו כגנן באלפי מנשה.

פרופיל המשרד

משרד עו''ד שולה רוזנברג ויצחק טל מציע עבורכם את השירותים המקצועיים ביותר בתחום. המשפט מציע סיוע וליווי משפטי מלא בכל סוגי העבירות הפליליות, עבור אוכלוסיות מגוונות - התמחות מיוחדת של המשרדים היא ייצוג קטינים הנחשדים או נאשמים בביצוע עבירות מסוימות. המשרד מציע ייצוג משפטי בערכאות הרלוונטיות, ופועל למען שחרור לקוחותיו ממעצר, מחיקת רישומים פליליים והגשת בקשות חנינה לנשיא המדינה. אנשי המשרד זמינים, במקרי חירום, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. עורכת הדין רוזנברג עבדה בעברה, יותר מ-30 שנה, במשטרת ישראל, מה שמאפשר לה להכיר את המערכת מכל צידיה. היא מחזיקה גם בתעודת המאפשרת הענקת ייצוג בבתי הדין הצבאיים.