נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

שבתאי סיני, משרד עורכי דין

16
שנות נסיון
ערבית, אנגלית, עברית
ערבית, אנגלית, עברית
עמק רפאים 27, ירושלים
עמק רפאים 27, ירושלים

שבתאי סיני, משרד עורכי דין, מטפל במגוון תחומי המשפט האזרחי, לרבות: הוצאה לפועל, דיני עבודה, דיני מקרקעין, צוואות וירושות. עם לקוחותיו נמנים לקוחות עסקיים בולטים ואנשים פרטיים רבים מכל אזור ירושלים והסביבה. לעו"ד סיני תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, והוא גם הינו מגשר מוסמך.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד שבתאי סיני בעל תואר שני במשפטים (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן, כמו כן הוא הינו מגשר מוסמך מטעם אוניברסיטה זו. הוא עוסק בתחומי ההוצאה לפועל, דיני עבודה, דיני מקרקעין, צוואות וירושות. הוא משרת קהל גדול של לקוחות פרטיים ועסקיים מכל אזור ירושלים והסביבה, ועם לקוחותיו נמנים קבלנים בולטים וגופים גדולים במשק. 

תחומי עיסוק:

• הוצאה לפועל – צווי תשלומים, איחוד תיקים, חקירות יכולת ועוד. השירות ניתן לזוכים ולחייבים כאחד.

• דיני עבודה – ייצוג של עובדים ומעסיקים בבית הדין לעבודה, בנושאים שונים הנוגעים לתחום זה. עו"ד סיני עורך חוזים למעסיקים, מטפל בהסכמי עבודה, הטרדות מיניות במקום העבודה, אפליה ונושאים הקשורים בנשים בהריון בשוק העבודה.

• מקרקעין – חוזי מכירה, קנייה והשכרה של דירות, ועסקאות תמ"א 38.

• דיני משפחה – עריכת צוואות והוצאת צווי קיום ירושות וצוואות.

חזון המשרד

 משרדו של עו"ד שבתאי סיני חרת על דגלו מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח, תוך זמינות מרבית. הלקוח הינו חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות, שמתבצע בשיתוף מלא עם עורך הדין. עו"ד סיני תמיד זמין עבור לקוחותיו בטלפון הנייד, והוא מלווה אותם לאורך כל התהליך המשפטי.