נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד יואב סתיו

עו"ד יואב סתיו
36
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
מעלה השחרור 19, חיפה
מעלה השחרור 19, חיפה

עו"ד יואב סתיו בוגר תואר LL.B. מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 1985. הוא קיבל רישיון לעסוק במשפטים בשנת 1986, ומשנת 1997 הוא מנהל משרד עורכי דין עצמאי. משרדו מטפל בנושאי המשפט האזרחי, לרבות: דיני חוזים, דיני ירושה וצוואות, ליטיגציה משפטית, דיני מקרקעין ולשון הרע.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד יואב סתיו סיים לימודי משפטים בשנת 1985 באוניברסיטת תל-אביב וקיבל רישיון לעסוק במשפטים בשנת 1986. משרד עו"ד יואב סתיו פועל משנת 1993, ומשנת 1997 הוא נמצא בבעלותו המלאה. במשרד מועסקים מספר עורכי דין מנוסים וצוות אדמיניסטרטיבי מקצועי ויעיל. המשרד מטפל במגוון תחומי המשפט האזרחי, ומקפיד על מתן יחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח ולקוח. 

ליטיגציה משפטית

עו"ד סתיו מייצג את כל לקוחותיו בכל הערכאות השיפוטיות. יש לו ניסיון רב בהופעות בבתי המשפט והצלחות מקצועיות רבות בניהול משפטים בבתי משפט. יש לו ניסיון רב במיוחד בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

דיני חוזים

עו"ד יואב סתיו עוסק מזה שנים רבות בדיני חוזים, ומספק שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. הוא מנסח חוזים שונים, ומטפל בנושאי הפרת חוזים.

דיני מקרקעין

לעו"ד סתיו ניסיון רב בכל תחומי דיני המקרקעין, לרבות ליווי עסקאות רכישה ומכירה של דירות מגורים, נכסי מסחר ומקרקעין לצורך עסקי. כמו כן, הוא מטפל בעסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי.

לשון הרע

טיפול בתביעות לשון הרע, הפוגעות בשמו הטוב של האדם, לרבות הפרעות בחיי היומיום או פגיעה בפרנסה. 

צוואות וירושות

ניסוח צוואות וטיפול בירושות ללא צוואות על פי חוק הירושה. השירות כולל הוצאת צווי ירושה.

כל לקוחותיו של עו"ד יואב סתיו נהנים מניסיונו הרב, ומהידע המקצועי הנרחב שצבר לאורך השנים.