נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

יערית קבלו

עו"ד יערית קבלו
9
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
הגפן 5 קרית גת
הגפן 5 קרית גת

עו"ד יערית קבלו עוסקת בעריכת דין זה למעלה מ-6 שנים עם דגש על דיני מקרקעין – תחום שגדל בקצב מסחרר עם אינספור עסקאות מורכבות הנחתמות מדי יום. ממשרדה שבקריית גת היא מעניקה ייעוץ משפטי לזוגות צעירים, לדיירים, לבעלי נכסים שעומדים למכירה ולהשכרה וגם ליזמים רבים מרחבי הארץ.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד יערית קבלו עוסקת בכל הנוגע לתחום המקרקעין והנדל"ן: עסקאות רכש של דירות יד-שנייה, פרויקט "מחיר למשתכן", התחדשות עירונית (כולל תמ"א 38 ופינוי-בינוי), מיסוי מקרקעין, קבוצות רכישה ועוד. היא מספקת ייעוץ מקצועי וליווי צמוד למגוון רחב של לקוחות – החל מזוגות צעירים שמבקשים לרכוש את דירתם הראשונה, דרך יזמי נדל"ן שעוסקים בהתחדשות עירוניות, וכלה בבעלי נכסים הזקוקים לסיוע במכירתם או בהשכרתם.

 

מענה מהיר בשוק מהיר
שוק הנדל"ן מתנהל בזריזות – עסקאות נחתמות או נופלות בזו אחר זו – והשירות שנותנת עוה"ד קבלו הוא בהתאם. מחובתה לספק ללקוחותיה ייעוץ בזמן אמת, לעבד את הנתונים בהקדם האפשרי ולספק את המלצותיה מבחינה משפטית בפרק הזמן הקצר ביותר. כל זאת מבלי לוותר על שקיפות לאורך התהליך, על דקדקנות הבדיקות ועל זמינות מלאה. כמו כן, כדי לקדם תהליכים היא משתמשת בתבונה בקשריה עם עורכי דין מקבילים ואנשי מפתח רלוונטיים מעולמות המיסוי, העסקים והנדל"ן ברשויות מקומיות ובכלל.

 

צרו קשר עם משרדה של עו"ד יערית קבלו לתיאום פגישה ראשונה ללא עלות וללא התחייבות.