יעקב רוזנשיין עו"ד ונוטריון

27
שנות נסיון

אנגלית, עברית

רוטשילד 106, ראשון לציון

עו"ד ונוטריון יעקב רוזנשיין מעניק שירותים בתחומים נרחבים של המשפט האזרחי. הוא בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת ESSEX, כאשר את דרכו המקצועית בישראל החל בשנת 1991. הוא מייצג נתבעים ותובעים, ודואג להעניק יחס אישי ושירות מקצועי לכל לקוחותיו.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד ונוטריון יעקב רוזנשיין סיים לימודי משפטים באוניברסיטת ESSEX שבאנגליה, ויש לו רישיון לעסוק במשפטים בישראל משנת 1991. עו"ד רוזנשיין עוסק במספר תחומים משפטיים, ובהם: דיני ירושה וצוואה, נזקי גוף בתאונות דרכים, תביעות כספיות, דיני עבודה, דיני משפחה, דיני מקרקעין וחוז…

ראיונות וידאו

עו"ד יעקב רוזנשיין

איזה סוגי צוואות יש?

עו"ד יעקב רוזנשיין

מה עושים במקרה של תאונות דרכים?

מדריכים משפטיים

שבוע העבודה בישראל מתקצר, איך זה משפיע עלי?
מה עושים במקרה של תאונת דרכים?
על כוחה של צוואה ועל הדרכים לבטלה
הצעת חוק לקיצור שבוע העבודה במשק - ניתוח ודעה

חדשות המשרד

 • סבלה מהטרדות מיניות, הגישה תביעה בעילה אחרת, וקבלה פיצויי פיטורין מלאים

  12.11.2017


  עובדת שנפלה קורבן להטרדות מיניות מילוליות על ידי המעסיק, סירבה לתובעו מכח חוק למניעת הטרדות מיניות. העובדת לא היתה מעוניינת לחשוף את הנושא של ההטרדות המיניות.

  העובדת החליטה לתבוע בבית הדין האזורי לעבודה בת"א פיצויי פיטורין ופיצויי הלנה מהמעביד, על אף שבחרה להתפטר, וטענה כי בעניינה קמה עילה להתפטרות בדין מפוטר. 

  בית הדין קבל את תביעתה לפיצויי פיטורין, כאשר במהלך הדיון נודעו לבית הדין חלק מהדברים שאירעו. אמנם פסק הדין לא ניתן תחת 'הכותרת' של הטרדה מינית, אבל בסופו של דבר, בית הדין קבל את טענות העובדת באשר להרעת תנאי העבודה, תנאי עבודה לא נוחים וכד', וכאמור פסק לה פיצויי פיטורין מלאים.

  עו"ד יעקב רוזנשיין ייצג את התובעת.