זרקו זמיר - משרד עורכי דין

14
שנות נסיון

אנגלית, עברית

השחם 30, פתח תקווה

המשרד נוסד ע"י עו"ד קרן זרקו זמיר, אחת מעו"ד המובילות והמוכרות בתחום המסים. זרקו פועלת בתחום כ-12 שנה, וטיפלה בהצלחה במאות תיקי מס מורכבים שעסקו בסוגיות מס, עבירות כלכליות, צווארון לבן, הלבנת הון ועוד. קרן בוגרת לימודי משפטים ומינהל עסקים, יוצאת פרקליטות מיסוי וכלכלה במשרד המשפטים וחברה בוועדת איסור הלבנת הון ובוועדת מסים, מע"מ ומכס של לשכת עו"ד.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין זרקו זמיר הוא משרד מומחה למיסוי פלילי, המטפל בסוגיות הקשורות לעבירות מס הכנסה, מע"מ, מכס, חשבוניות פיקטיביות, עבירות מס של שכירים ועוד. למשרד התמחות ייחודית בליווי בקשות לגילוי מרצון, הליכי כופר וקנס מנהלי, וניסיון עשיר בטיפול בעבירות כלכליות המשיקות לעולם המיסים, בכללן:  …

חדשות המשרד

  • סחטנות בין בני זוג בגירושין מובילה להלשנה לרשויות המס

    09.02.2016


    תופעה נפוצה בתיקי גירושין היא, כי אחד הצדדים מאיים על בן זוגו, כי אם לא ייענה לדרישותיו, הוא ילשין עליו לרשויות המס, ויחשוף בפניהן העלמות מסים.
    לדברי עו"ד קרן זרקו זמיר, לא מעט גרושים, שאיום ההלשנה מפחיד אותם עד מאוד, בוחרים להקדים ולפנות עצמאית אל רשויות המס, במסגרת הליך גילוי מרצון, ולחשוף את העלמות המסים שלהם. בהליך זה יכול מעלים המס לשלם את מלוא חובו בדיעבד, תוך הימנעות מקנסות והליכים פליליים - על כל המשתמע מהם.

    לדברי עו"ד זרקו-זמיר, לא בכל המקרים כדאי לפנות לרשויות המס, ולעיתים הדבר הנכון ביותר לעשות, הוא לא לעשות דבר.