נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

זרקו זמיר - משרד עורכי דין

17
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
השחם 30, פתח תקווה
השחם 30, פתח תקווה

המשרד נוסד ע"י עו"ד קרן זרקו זמיר, אחת מעו"ד המובילות והמוכרות בתחום המסים. זרקו פועלת בתחום כ-12 שנה, וטיפלה בהצלחה במאות תיקי מס מורכבים שעסקו בסוגיות מס, עבירות כלכליות, צווארון לבן, הלבנת הון ועוד. קרן בוגרת לימודי משפטים ומינהל עסקים, יוצאת פרקליטות מיסוי וכלכלה במשרד המשפטים וחברה בוועדת איסור הלבנת הון ובוועדת מסים, מע"מ ומכס של לשכת עו"ד.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עורכי דין זרקו זמיר הוא משרד מומחה למיסוי פלילי, המטפל בסוגיות הקשורות לעבירות מס הכנסה, מע"מ, מכס, חשבוניות פיקטיביות, עבירות מס של שכירים ועוד. למשרד התמחות ייחודית בליווי בקשות לגילוי מרצון, הליכי כופר וקנס מנהלי, וניסיון עשיר בטיפול בעבירות כלכליות המשיקות לעולם המיסים, בכללן:  עבירות הלבנת הון, שוחד, מרמה, הונאה, עבירות בניירות ערך ועבירות צווארון לבן נוספות.   

המשרד מעניק כבר מעל עשור, מעטפת ליווי, הכוונה וייצוג בתחומי מומחיותו, בשלבי חשד, מעצר, חקירה, הגשת כתבי אישום, ערעורים, והליכים כספיים ואזרחיים מול רשות המסים, כגון פסילת ספרים ושומות.

 

ברור לנו כי תהליך פלילי, או חשש מכזה, עשוי לטלטל את החיים, ולייצר לחץ רב. ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת, להתייעצות או לתיאום פגישה, ואנו נשמח לסייע לך בהקדם.  

 המשרד נוסד על ידי עורכת הדין קרן זרקו זמיר, אחת מעורכות הדין המובילות והמוכרות בתחום המסים בישראל.  זרקו זמיר פועלת בתחום מזה כ-12 שנה, וטיפלה בהצלחה במאות תיקי מס מורכבים אשר עסקו בסוגיות מס, עבירות כלכליות, עבירות צווארון לבן, הלבנת הון ועוד. קרן בוגרת לימודי משפטים ומינהל עסקים, יוצאת פרקליטות מיסוי וכלכלה במשרד המשפטים וחברה בוועדת איסור הלבנת הון ובוועדת מסים, מע"מ ומכס של לשכת עורכי הדין.

 

 

חדשות המשרד

  • סחטנות בין בני זוג בגירושין מובילה להלשנה לרשויות המס

    09.02.2016 open news close news

    תופעה נפוצה בתיקי גירושין היא, כי אחד הצדדים מאיים על בן זוגו, כי אם לא ייענה לדרישותיו, הוא ילשין עליו לרשויות המס, ויחשוף בפניהן העלמות מסים.
    לדברי עו"ד קרן זרקו זמיר, לא מעט גרושים, שאיום ההלשנה מפחיד אותם עד מאוד, בוחרים להקדים ולפנות עצמאית אל רשויות המס, במסגרת הליך גילוי מרצון, ולחשוף את העלמות המסים שלהם. בהליך זה יכול מעלים המס לשלם את מלוא חובו בדיעבד, תוך הימנעות מקנסות והליכים פליליים - על כל המשתמע מהם.

    לדברי עו"ד זרקו-זמיר, לא בכל המקרים כדאי לפנות לרשויות המס, ולעיתים הדבר הנכון ביותר לעשות, הוא לא לעשות דבר.