נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

זיאד סמעאן משרד עו"ד ונוטריון

20
שנות נסיון
עברית
עברית
הרב קוק 22, מעלות-תרשיחא, מרכז מסחרי
הרב קוק 22, מעלות-תרשיחא, מרכז מסחרי

עו''ד ונוטריון זיאד סמעאן בעל יותר מ-18 שנות ניסיון, כתב ויצר את הספר "בקשה להחזרת תפוס", שתרם משמעותית ואפשר לנאשמים בעבירות כספיות, לממש את זכותם בקבלת רכושם שנתפס. מעניק לכל לקוחותיו ייעוץ מקצועי, ליווי צמוד לאורך כל ההליכים וייצוג בערכאות המשפטיות, תוך חתירה לפתרון האידאלי עבורכם.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

המשרד חרט על דגלו מתן שירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן דגש על אמינות והצגת התמונה האמיתית לגבי מצבכם וסיכויי ההצלחה האפשריים העומדים בפניכם. מתמקד בעיקר במשפט אזרחי על כל רבדיו ופועל בהגשת כתבי תביעה והגנה, ובליטיגציה בבתי המשפט. בנוסף לכך, מתמחה בניהול סכסוכים, דואג שתקבלו את מלוא הזכויות והפיצויים להם אתם זכאים ומציע שירותים נוטריונים. תחילה בודק עו''ד סמעאן את כל החומרים הנוגעים בסוגיות השונות שעולות על שולחנו, בונה תכנון אסטרטגי מקיף, במטרה להצליח לממש את האינטרסים שחשובים לכם ולהגיע לסיום התהליכים.

תחומי העיסוק:

  • דיני נזיקין – נזקי גוף ורכוש, תאונות דרכים קטלניות, תאונות עבודה, אובדן כושר עבודה, פציעות, פגיעות וביטוח לאומי
  • הוצאה לפועל – פשיטות רגל, ייצוג זוכים וחייבים, חדלות הפירעון, איחוד תיקים, פריסת חובות וניהול הליכים מול כל הרשויות והגופים הרלוונטיי    
  • דיני מקרקעין -  נדל''ן, הסכמי מכר, רכישת דירה יד ראשונה מקבלן, קניית דירה יד שנייה, העברה ללא תמורה, פינוי דייר, שכירות, בתים משותפים, פירוק שותפות, בדיקת היתכנות העסקה, ביצוע עסקאות קומבינציה ועריכת חוזים.

  

עו''ד זיאד סמעאן יעמוד לרשותכם בכל שאלה, לקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו למשרד עוד היום.