צפריר-צורי את פיזיצקי

0
שנות נסיון

עברית

שד' קרן קיימת 23 , קריית מוצקין

צורי את פיזצקי משרד עורכי דין מספק שירות בתחום דיני מקרקעין, דיני חברות, דיני חוזים ונזיקין. המשרד מנוהל על ידי שני עורכי דין בעלי ניסיון עשיר ופעילות ציבורית ענפה, שיש להם את כל הכלים כדי להציב מטרות ביחד עם הלקוח ולפעול בנחישות עד להשגתן.

התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

צורי את פיזצקי משרד עורכי דין מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחומי הנדל"ן, דיני חברות, דיני חוזים ונזיקין. במשרד דואגים להתאים פתרונות משפטיים המותאמים באופן ספציפי ללקוחות, ונותנים להם ערך מוסף, שטמון בידע עשיר ובניסיון רב שנים. בעבודת המשרד מושם דגש על יציר…

מדריכים משפטיים

דירה להשקעה - אבני דרך חשובות
"רישיון להרוג" - דו"חות וקנסות על עבירות תעבורה שלא בוצעו
עשה ואל תעשה - זיכרון דברים (זכ"ד) בעסקת מקרקעין
שבעת האתגרים הנפוצים בהתחדשות עירונית (תמ"א ופינוי בינוי)

חדשות המשרד

 • אמא של סטטיק קבלה דו"חות תנועה על עבירות שלא בצעה, והחליטה לתבוע את משרד ראש הממשלה

  19.12.2017


  ניצה רוסו, אמו של הזמר המפורסם סטטיק, הגישה תביעה באמצעות עוה"ד דור צפריר־צורי ומורדי פיזיצקי לבית משפט השלום בחיפה. התביעה הוגשה נגד משרד ראש הממשלה, משרד התחבורה אגף הרישוי ומשטרת ישראל.
  זאת, בעקבות דו"חות וקנסות תעבורה שקבלה על עבירות שלא בצעה, לאחר שקנתה מכונית חדשה. רוסו גלתה, שמספר לוחית הרישוי של הרכב שקנתה זהה לזה של רכב השייך לעובד במשרד ראש הממשלה.

  לטענת עוה"ד של רוסו, משרד התחבורה נוהג להנפיק לוחיות מיוחדות למכוניות שיש מי שרוצה למנוע את האפשרות להתחקות אחריהן. לדבריהם, לרוע מזלה של רוסו, ניתן לה מספר רכב זהה.
  במסגרת התביעה נתבעים פיצויים של יותר מ-200,000 ₪ בשל הנזק שנגרם לרוסו.