נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

צפריר-צורי את פיזיצקי

0
שנות נסיון
עברית
עברית
שד' קרן קיימת 23 , קריית מוצקין
שד' קרן קיימת 23 , קריית מוצקין

צורי את פיזצקי משרד עורכי דין מספק שירות בתחום דיני מקרקעין, דיני חברות, דיני חוזים ונזיקין. המשרד מנוהל על ידי שני עורכי דין בעלי ניסיון עשיר ופעילות ציבורית ענפה, שיש להם את כל הכלים כדי להציב מטרות ביחד עם הלקוח ולפעול בנחישות עד להשגתן.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

צורי את פיזצקי משרד עורכי דין מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים בתחומי הנדל"ן, דיני חברות, דיני חוזים ונזיקין. במשרד דואגים להתאים פתרונות משפטיים המותאמים באופן ספציפי ללקוחות, ונותנים להם ערך מוסף, שטמון בידע עשיר ובניסיון רב שנים. בעבודת המשרד מושם דגש על יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה וגיוס של כל האמצעים במטרה להתמודד עם מכשולים במישורים המשפטיים והעסקיים.

 

עו"ד דור צפריר-צורי

עו"ד צפריר-צורי עבר התמחות במשרד עורכי הדין בר-צבי את בן-דב בתחומי ההי טק והחברות. משנת 2014 הוא מכהן כחבר ועדת ההיי-טק בלשכת עורכי הדין. חלק גדול מהכשרתו ומהשכלתו מתמקדים בתחומים העסקיים והניהוליים, ולכן יש לו הבנה מעמיקה בכל הנוגע להתנהלות תקינה של חברה. לעו"ד צפריר-צורי יש יכולת טובה לזהות את צורכי הלקוחות העסקיים, ובהם יזמים, בעלי מניות, דירקטורים ומנהלים בכירים בחברות פרטיות או ציבוריות.

עו"ד צפריר-צורי בעל ניסיון עשיר בליווי של קבוצות יזמים ומשקיעים פרטיים. כמו כן, הוא כיהן בתור יועץ משפטי בחברות פרטיות גדולות, המעסיקה מעל 250 עובדים ופועלות בפריסה ארצית. במסגרת שירותיו ללקוחות פרטיים, הוא מעניק שירותים רבים, ובהם: מענה ראשוני בתביעות, בחינת חשיפה משפטית ורגולטורית, בדיקות השקעה וכדאיות, ייזום וליווי פרויקטים בארץ ובחו"ל, גיבוש מדיניות ארגונית, ייעוץ בדיני עבודה, הסכמים מסחריים וניהול מו"מ מורכבים.

עו"ד מורדי פיזיצקי

עו"ד פיזיצקי עוסק בתחום דיני המקרקעין, ובדגש על תכנון ובנייה וליווי משפטי ועסקי בפרויקטים של התחדשות עירונית. עו"ד מורדי פיזיצקי מכהן כחבר מועצת העיר קריית ים, כחבר ועדת תכנון ובנייה בקריות, וכן כחבר בוועדות המשנה של ועדת התכנון והבנייה. כמו כן הינו, חבר פעיל בקונגרס העולמי של יהדות גיאורגיה. 


במסגרת חברותו במועצת העיר קריית ים, הוא קשר קשרי ידידות וברית ערים תאומות עם שתי ערים בגיאורגיה. עו"ד פיזיצקי שמח לקדם שיתופי פעולה ויוזמות עסקיות בין אנשי עסקים בגיאורגיה לבין אנשי עסקים בישראל. במטרה להעמיק את ידיעותיו, עבר עו"ד פיזיצקי השתלמויות והסמכות מקצועיות בנושאי מקרקעין, מיסוי מקרקעין ותכנון ובנייה. במסגרת פעילותו הקהילתית, הוא מעניק סיוע משפטי פרו-בונו במסגרת תוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין.

 

תחומי עיסוק מרכזיים:

דיני מקרקעין:

·         תכנון ובנייה והתחדשות עירונית

·         מתן ליווי משפטי ליזמים, לקבלנים ולדיירים בפרויקטים מכל הסוגים באזור חיפה והקריות

·         ייצוג לקוחות בוועדות ההתנגדות ומול המפקח על המקרקעין

·         מיסוי מקרקעין

·         ייצוג מול מנהל מקרקעי ישראל ורשויות התכנון ברשויות המקומיות

 

דיני חברות

ליווי משפטי של מיזמים, חברות, עמותות ומלכ"רים, לאורך כל שלבי ההקמה והתפעול השוטף. המשרד מעניק מעטפת כוללת של שירותים משפטיים, ובהם:

·         חשיפה רגולטורית

·         ניסוח חוזים וביצוע מו"מ

·         התנעה וליווי של פרויקטים נקודתיים

·         הקמת תחומי פעילות

·         מציאת גורמי מימון

·         הובלת תהליכי התייעלות

·         מציאת פתרונות לבעיותמדריכים משפטיים

חדשות המשרד

 • אמא של סטטיק קבלה דו"חות תנועה על עבירות שלא בצעה, והחליטה לתבוע את משרד ראש הממשלה

  19.12.2017 open news close news

  ניצה רוסו, אמו של הזמר המפורסם סטטיק, הגישה תביעה באמצעות עוה"ד דור צפריר־צורי ומורדי פיזיצקי לבית משפט השלום בחיפה. התביעה הוגשה נגד משרד ראש הממשלה, משרד התחבורה אגף הרישוי ומשטרת ישראל.
  זאת, בעקבות דו"חות וקנסות תעבורה שקבלה על עבירות שלא בצעה, לאחר שקנתה מכונית חדשה. רוסו גלתה, שמספר לוחית הרישוי של הרכב שקנתה זהה לזה של רכב השייך לעובד במשרד ראש הממשלה.

  לטענת עוה"ד של רוסו, משרד התחבורה נוהג להנפיק לוחיות מיוחדות למכוניות שיש מי שרוצה למנוע את האפשרות להתחקות אחריהן. לדבריהם, לרוע מזלה של רוסו, ניתן לה מספר רכב זהה.
  במסגרת התביעה נתבעים פיצויים של יותר מ-200,000 ₪ בשל הנזק שנגרם לרוסו.